فیلم توهین فرهاد مجیدی به وزیر ارتباطات (آذری جهرمی)

فیلم و کلیپ توهین فرهاد مجیدی به وزیر ارتباطات (آذری جهرمی) را به همراه جزئیات در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

فیلم توهین فرهاد مجیدی به وزیر ارتباطات (آذری جهرمی)

فرهاد مجیدی سرمربی تبیم استقلال تهران بعد از باخت مقابل پرسپولیس در نشست مطبوعاتی حاضر شد و درباره وزیر ارتباطات صحبت هایی کرد که روی سخنش با وزیر ارتباطات بود.

فیلم توهین فرهاد مجیدی به وزیر ارتباطات

او در صحبت های خود آقای آذری جهرمی وزیر ارتباطات را “بی شعور” خطاب کرد و گفت چرا وزیر کشور باید طرفدارای تیم پرسپولیس را کند و در صفحه شخصی اش برای تیم استقلال کری بخواند.

سرمربی استقلال به استوری آذری جهرمی، وزیر ارتباطات واکنش تندی نشان داد.

فرهاد مجیدی بعد از شکست استقلال در دربی پایتخت در نشست خبری حضور یافت و صحبت هایی را انجام داد که مشروح آن را در ادامه می خوانید:

در هر دو نیمه بهتر از پرسپولیس بودیم

در هر دو نیمه از پرسپولیس بهتر بودیم ولی آنها از تک فرصت خود استفاده کردند. دربی همین است، هر تیمی از فرصت‌ها استفاده کند برنده می‌شود. با این حال مسئولیت باخت را بر گردن می‌گیرم. اگر پنالتی اول بازی را می‌گرفتند شرایط بهتر می‌شد و ما مستحق باخت نبودیم.

واکنش تند به استوری آذری جهرمی، وزیر ارتباطات

واقعا یک وزیر آنقدر شعور ندارد که نمی‌داند با یک برد و باخت تماشاگران تحت تاثیر قرار گرفته و ناراحت یا خوشحال می‌شوند؟ البته با وجود چنین وزرایی کشور ما دچار مشکل شده است. امیدوارم سطح و شعور این افراد در حد یک وزیر باشد.

اصلا مستحق شکست نبودیم

ما اصلا مستحق شکست نبودیم و در کل بازی از حریف بهتر بودیم و همانطور که گفتم حق تیم استقلال در این دیدار شکست نبود.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *