فیلم کامل توهین مجری تلویزیون افغانستان به ایرانی ها +واکنش ها

فیلم کامل توهین مجری تلویزیون افغانستان به ایرانی ها +واکنش ها

مجری تلویزیون افغانستان در صحبت های بی شرمانه علیه ایران و ایرانی صحبت کرد و با وقاحت تمام گفت ایران حق ندارد در مورد افغانستان نظر بدهد! و طالبان اجازه نمیدهد ایران در دولت طالبان دخالت کند و نظر بدهد! او میگوید ما چکار کنیم که با ایرانی ها همزبان هستیم؟

این مجری میگوید که طالبان خیلی جدی است و کل دنیا یک طرف و طالبان یک طرف! و ما به زودی ایران را میگیریم و نام افغانستان را روی ایران میگذاریم مگر 40 میلیون افغانی مرده باشد که ایران در افغانستان حکومت کند.

فیلم کامل توهین مجری تلویزیون افغانستان به ایرانی ها

این اظهارات مجری تلویزیون افغانستان واکنش های زیادی را به همراه داشته است و بسیاری از کاربرن به حمله کرده که فعلا همه 40 میلیون افغانی از افغانستان در حال فرار هستند و طالبان معلوم نیست میخواهد به کی حکومت کند!

همچنین ببینید

طالبان فتح اصفهان را دو روزه میخواهد! آن هم با شپش هایشان

گویا طالبان فراموش کرده که اگر ایران همه افغانها را اخراج کند طالبان به غلط کردن خواهد افتاد! اینکه چرا مجریهای تلویزوین و مسئولان طالبان اینقدر وقحیانه درباره ایران صحبت میکنند نشانه نداشتن سواد کافی و عدم دانش سیاسی است.

لازم به ذکر است بعد از روی کار امدن طالبان در افغانستان این حکومت گستاخی های زیادی به ایران کرده اند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

2 نظر

  1. این چندش چی مصرف کرده چرا بزرگترش بهش نگفته که ما چگونه به گستاخی صدام ( البته کل دنیا بگوییم بهتر است چون ما به اسم عراق با کل دنیا جنگیدیم ) جواب دادیم اینها که اینهمه ادعا دارند چرا دارند نوکری کشور ما را میکنند این مردک نمبیند که کل سرایداران و نگهبانان مراکز تفریحی کشور بزرگ ایران افعانی هستند اگه چشماشو بازکنه و ببینه اگه افعانیها را بندازیم بیرون تنها راهی که دارند ازبین بردن خودشان است آقای مجری کشوری با تعریف شما مردانش بجای بسته شدن و نگهبانی دادن در باغهای مردم ایران زمین درکشور خودشان زندگی میکنند پس لطفا خفه شو

  2. خفه شو شپشو،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *