زمان بازپخش تکرار حسینیه معلی محرم 1403

زمان بازپخش تکرار حسینیه معلی محرم 1403

زمان پخش تکرار بازپخش حسینیه معلی محرم 1403 به همراه جزئیات را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

زمان بازپخش تکرار حسینیه معلی محرم

برنامه حسینیه معلی هرشب ساعت 22:30 از شبکه سه پخش میشود و بازپخش تکرار حسینه معلی روز بعد ساعت 14:30 الی 14:40 خواهد بود.

حسینیه معلی یکی از برنامه‌های پرطرفدار مذهبی و عرفانی بوده که در ایام ماه محرم و یا سایر اداری‌های مذهبی از شبکه ۳ پخش می‌شود و در هر سری داوران ویژه‌ای را دارد که همگی از مداحان مطرح کشورمان هستند.

حسینیه معلی چند سالیست که تولید شده و طرفداران خیلی زیادی به دست آورده است جالب است بدانید که در اپلیکیشن تلوبیون توانسته سال گذشته 3 میلیون بیننده به دست بیاورد که یک رکورد برای خود محسوب می‌شود.

مجری این برنامه نجم الدین شریعتی بوده که ارها او را با برنامه‌های عرفانی زلال احکام و سمت خدا دیده بودیم حسینی معلی در محرم ۱۴۰۳ ماده پخش از شبکه ۳ شده است و هر شب ساعت ۲۲:۳۰ از تلویزیون پخش می‌شود همچنین از شبکه قرآن این برنامه بازپخش خواهد شد.

سعید ستودگان ـ تهیه‌کننده «حسینیه معلی» ـ درباره‌ اهداف تولید فصل جدید «حسینیه معلی» گفته است: ماموریت اصلی «حسینیه معلی» مثل تمام حسینیه‌ها روضه‌خوانی و برپایی مجلس عزای اهل بیت (ع) است اما حضور حجت‌الاسلام کرمی در میز ذاکرین و بحث‌های معرفتی و همچنین بازگو کردن شعور عاشورایی را هم داریم و همچنین در بین اجراهایمان هم مداحی‌های مختلف و هم آئین‌های مختلف را خواهیم داشت.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *