زمان پخش تکرار سریال زندگی به شرط خنده از شبکه آی فیلم 1403

زمان پخش تکرار سریال زندگی به شرط خنده از شبکه آی فیلم 1403

زمان پخش تکرار سریال زندگی به شرط خنده

زمان پخش تکرار سریال زندگی به شرط خنده از شبکه آی فیلم 1403 را در این صفحه ببینید سریالی طنز و کمدی که مرحوم رضا داوودنژاد نیز در آن بازی میکند این سریال در ۹۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تولید شده است.

سریال زندگی به شرط خنده  هرروز ساعت ۱۶:۰۰ از شبکه آی فیلم پخش خواهد شد و ساعت تکرار بازپخش این سریال ساعت ۲۴:۰۰ بامداد و ۸:۰۰ صبح روز بعد خواهد بود.

زمان پخش تکرار سریال زندگی به شرط خنده از شبکه آی فیلم 1403

خلاصه داستان

مجموعه زندگی به شرط خنده با آمدن یک نقاش، تغییر می کند. شخصیت های مجموعه طنز “زندگی به شرط خنده” با آمدن یک نقاش درایام رحلت امام(ره) متحول می شوند. “سید جواد هاشمی”، ایفاگرنقش فردی است. که زندگی افراد این خانه را دچار تحول می کند.

مهمترين ويژگي طنز در اين است كه مي تواند تلخ ترين مسايل اجتماعي را به گونه اي مطرح كند كه براي مخاطبان اصلي آن تلخ و گزنده نباشد و در عين حال تلنگري براي افرادي باشد كه به نوعي دست اندركار اصلاح اين امور هستند. اما يكي از مشكلات مجموعه هاي طنز تلويزيوني از جمله “زندگي به شرط خنده” دم دستي بودن مشكلات مورد نظر و ديگر بيان سطحي و كم اهميت موضوع هاست. يكي از راه حل هاي رفع اين مشكل استفاده از كارشناسان، استادان دانشگاه و افرادي است كه در زمينه طرح و رفع مشكلات اجتماعي صاحب نظر و انديشه هستند.

درباره سریال زندگی به شرط خنده

زندگی به شرط خنده نام مجموعه طنزی به کارگردانی مهدی مظلومی است که ازشبکه پنج سیما درسال ۸۴ و ۸۵ تهیه و تولید و پخش شده و تا به امروز از شبکه‌های مختلف تلویزیون ایران بازپخش گردیده‌است. زندگی به شرط خنده درروایتی طنزدرخانه‌ای که صاحب آن درخارج ازکشور به سر می‌برد؛افرادی زندگی می‌کنندکه هرکدام برای خودمشکلات وآرزوهایی دارند.دراین میان خشایار،پیرمردسودجووپول دوستی که وظیفه مراقبت ازخانه رابرعهده دارددرنبود صاحب خانه، (دکتر مهرتاش سرایدار )آن رابه گروه‌های مختلف فیلمبرداری اجاره می‌دهد… چهره و سرنوشت بازیگران سریال زندگی به شرط خنده بعد از ۱۷ سال!

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *