آموزش نحوه ثبت نام بیمه روستاییان و عشایر (مادران خانه دار)

آموزش نحوه ثبت نام بیمه روستاییان و عشایر (مادران خانه دار)

آموزش نحوه ثبت نام بیمه روستاییان و عشایر

مادرانی که فرزند سوم و بالاتر آنان بعد از اول فروردین ۱۳۹۶ متولد شده باشد می‌توانند با مراجعه به سایت صندوق به نشانی www.roostaa.ir یا کارگزاران صندوق برای ثبت درخواست خود اقدام کنند.

فرآیند تکمیل ثبت نام متقاضیان مشمول این قانون پس از اخذ استعلام از سازمان ثبت احوال و تأیید استعلام سایر صندوق‌ها مبنی بر عدم بیمه‌پردازی و مستمری‌بگیر بودن متقاضی، نهایی می‌شود.

اولویت تکمیل ثبت نام با افرادی است که منطبق بر فراخوان شرایط لازم را احراز و زودتر ثبت نام اقدام کرده اند.

جزئیات

سعید کرمی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به مصوبه هیئت دولت بنا بر حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، گفت: زنان دارای سه فرزند و بیشتر به‌صورت رایگان به عضویت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در می‌آیند و از مزایای صندوق بهره‌مند خواهند شد.

مهلت ثبت نام

متقاضیان تا تاریخ سی‌ام فروردین ماه جاری فرصت دارند با ثبت نام خود در سایت روستا یا مراجعه به ۲۵ کارگزاری این صندوق در استان کهگیلویه و بویراحمد از مزایای بیمه اجتماعی شامل بازنشستگی، از کارأفتادگی کلی، بازماندگان متوفی و نقل و انتقال سوابق بصورت رایگان بهره ببرند.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد: مزایای این صندوق شامل بازنشستگی، از کارأفتادگی، تعیین حقوق، مستمری و موارد دیگر است که بیمه‌شدگان بهره‌مند می‌شوند و به ازای فرزند چهارم و بالاتر ۲ سال به سنوات بیمه‌ای آن‌ها اضافه می‌شود.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: خانواده‌هایی که از فروردین‌ماه 96 تاکنون صاحب فرزندان سوم و بالاتر شده‌اند، می‌توانند به صندوق و یا از طریق سایت‌‌های مشخص شده از مزایای این طرح بهره‌مند ببرند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *