ثبت نام یارانه معیشتی در سال 1400 چگونه است؟

ثبت نام یارانه معیشتی در سال 1400 چگونه است؟ و نحوه ثبت نام یارانه معیشتی در سال 1400 را همراه جزئیات در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

ثبت نام یارانه معیشتی در سال 1400 چگونه است؟

یارنه معیشتی که با توجه به تورم اقتصادی در کشورمان توسط مجلس به خانواده های نیازمند واریز میشود این روزها برای بسیاری از مردم کمک خرج مهمی است و میتوانند بخشی از نیازهای خود را براورده کنند.

ثبت نام یارانه معیشتی در سال 1400 چگونه است؟

این اتفاق در حالی انجام میشود که برخی از مردم نتوانستند مشمول یارانه معیشتی شوند که احتمالا به دلیل دارا بودن خودرو و یا خانه بوده است که باعث شده مشمول یارانه معیشتی نباشند.

حالا برخی از مردم تمایل دارند که در سال 1400 برای یارانه معیشتی ثبت نام کنند تا مقداری از هزینه های خود را از این طریق جبران کنند اما راهی برای این کار پیدا نکرده اند و هرچه به کافینت ها مراجعه میکنند کاری پیش نمیبرند.

در حال حاضر امکان ثبت نام نیست اما سخنگوی کمیسیون تلفیق  اعلام کرده که در سال 1400 امکان ثبت نام برای جاماندگان فراهم خواهد شد و کسانی که خود را مشمول این یارانه میدانند میتوانند در سایت ثبت نام کنند.

سخنگوی کمیسیون تلفیق ادامه داد: همچنین مصوب شد ۱۸ هزار میلیارد تومان برای رفع محرومیت در مناطق کم‌برخوردار اختصاص داده شود و ۳۳ هزار میلیارد تومان یارانه دارو نیز در اختیار بانک مرکزی قرار بگیرد. البته درباره نحوه تامین دو و نیم میلیارد دلار ارز دارو که به صورت ریالی یا ارزی باشد، تصمیم‌گیری خواهد شد.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *