علت طلاق و جدایی سولماز و احسان از زبان خودشان +عکس

علت طلاق و جدایی سولماز و احسان از زبان خودشان +عکس

سولماز و احسان مهمانان برنامه ماه عسل که ازدواج عاشقانه انها با وجود معلول شدند سولماز در یک تصادف مورد توجه احسان علیخانی قرار گرفته بود و به نماد زوج وفادار ایرانی شناخته میشدند حالا خبر رسیده که نزدیک به یک سال است از هم طلاق گرفتند.

سولماز در این رابطه میگوید علت طلاقش اخلاقی نبوده بلکه میخواسته که احساس بیشتر از این به پایش نسوزد و به دنبال یک دختر سالم برود.

سولماز در اینستاگرامش نوشت که طلاق برای او که شرایط جسمی بدی دارد وحشتناک است اما چون احسان 15 سال از او پرستاری کرد و به پایش نشست حالا نوبت او بوده که به احسان فرصتی دوباره بدهد که با یک دختر سالم از لحظا جسمی ازدواج کند و به پای او نسوزد.

پیش از این احسان در شبکه های اجتماعی به یک مرد وفادار ایرانی لقب گرفته بود که 15 سال از همسر معلولش با عشق پرستاری میکند اما حالا با جدایی انها نگاه ها به احسان کاملا تغییر کرده است.

احسان و سولماز زوج عاشق برنامه‌ی ماه عسل از یکدیگر جدا شدند. ماجرای این جدایی غیر منتظره بسیاری از مخاطبان فضای مجازی را شوکه کرد. این زوج سال ۱۳۹۳ مهمان برنامه ماه عسل علیخانی بودند و عشق بین آنها توجه همه را به خود جلب کرده بود. به تازگی سولماز موحدی در پاسخ یکی از طرفدارانش این موضوع را اعلام کرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *