ماجرای جسد سالم دختر الکساندر دوگین مشاور پوتین (داریا دوگین)

ماجرای جسد سالم داریا دوگین دختر الکساندر دوگین مشاور پوتین در مراسم تشییع که بعد از انفجار خودرویش باعث تعجب همه شده است.

ماجرای جسد سالم دختر الکساندر دوگین مشاور پوتین (داریا دوگین)

ماجرای جسد سالم داریا دوگین

الکساندر دوگین که برخی از رسانه ها به او لقب مغز پوتین یا راسپوتین را داده اند روز گذشته مورد سوء قصد قرار گرفت اما خودشش جان سالم به درد برد و لی دخترش ترور شد.

ترور تکان دهنده داریا دوگین مفسر سیاسی 29 ساله توسط یک خودروی بمب گذاری شده در بزرگراهی در نزدیکی مسکو بمب خبری امروز رسانه ها بود.

مقامات روسیه ،اوکراین را به دست داشتن در پشت این حمله متهم می‌کند و شبح حملات تلافی جویانه روسیه را افزایش می‌دهد. اوکراین هرگونه دخالت در این موضوع را رد می کند.

ماجرای جسد سالم دختر الکساندر دوگین مشاور پوتین (داریا دوگین)

دوگینا دختر الکساندر دوگین، متفکر ناسیونالیست بانفوذی بود که طرفداران زیادی در راست افراطی جهانی دارد. به نظر می رسد که او هدف مورد نظر بوده است زیرا طبق گزارشات او در آخرین لحظه ماشین را تعویض کرده است. پس از انفجار، یکی از دوستان دوگینا به خبرگزاری دولتی روسیه گفتند: “داشا (دریا) ماشین دیگری را می راند، اما او امروز ماشین خود را رانندگی کرد و الکساندر جداگانه رفت.

دوگینا خود ستاره نوظهور راست ناسیونالیست بود و جهان بینی نئو امپریالیستی پدرش را تبلیغ می کرد. به عنوان مثال، او در سپتامبر 2021 مقاله ای را با استناد به کار حقوقدان نازی کارل اشمیت در مورد مفهوم (قلمرو بزرگتر) منتشر کرد و از این ایده دفاع کرد که یک قدرت پیشرو مانند روسیه باید بر سرزمین های همسایه حکومت کند.

 

 

فیلم کامل تشییع جنازه و خاکسپاری مهسا امینی در سقز را ببینیدفیلم کامل تشییع جنازه و خاکسپاری مهسا امینی در سقز
ازدواج دوم و مجدد شهاب حسینی با هستی مهدوی فر واقعیت دارد؟فیلم / ازدواج دوم شهاب حسینی با دختر جوان
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.