تصاویر کشف جسد مثله دختر جوان در سطل زباله خزانه تهران

تصاویر کشف جسد مثله دختر جوان در سطل زباله خزانه تهران +جزئیات

کشف جسد تکه تکه و مثله شده دختر جوان در یک سطل زباله در محله خزانه تهران باعث وحشت رهگذران شد و پلیس را در جریان قرار دادند و پلیس بعد از حضور در محل حادثه تحقیقات خود را برای پیدا کردن سرنخ آغاز کرد..

ساعت ۸:۴۵ صبح یکشنبه چهارم تیر ماه، مردم با تماس های مکرر به پلیس 110 خبر از پیدا شدن جسد تکته تکه شده در سطل زباله ای در خزانه تهران دادند مأموران کلانتری ۱۵۰ به محل حادثه امدند و جسد تکه تکه شده یک انسان درون پلاستیک را مشاهده کردند و با تماس تلفنی به قاضی «محمدرضا صاحب‌جمعی» بازپرس ویژه قتل شعبه ششم دادسرای امور جنایی این حادثه را اعلام کردند.

تصاویر کشف جسد مثله دختر جوان در سطل زباله خزانه تهران

کشف جسد مثله دختر جوان در سطل زباله خزانه تهران

بعد از چند ساعت گروهی از کارشناسان اداره دهم پلیس آگاهی و متخصصان پزشکی قانونی و تیم تشخیص هویت به همراه قاضی جنایی پای در محل حادثه گذاشتند و با جسد مثله شده یک زن در یک بسته یونولیتی در کنار سطل زباله مواجه شدند.

بعد از اتمام بررسی های محلی مشخص شد که این جسد متعلق به یک دختر جوان است که بخشی از اعضای بدنش احتمالا در مکانی دیگر منتقل شده است بنابراین جستجو برای کشف سایر اعضای بدن این جسد آغاز شد.

جزئیات جسد مثله شده در خزانه تهران

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی مأموریت یافتند تا عامل این جنایت هولناک را شناسایی و بقایای جسد را کشف کنند. از سوی دیگر مأموران تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی اقدام به انگشت‌نگاری در محل مورد نظر و روی جسد کردند تا ردپایی از عامل این جنایت هولناک به دست آورند.

تصاویر کشف جسد مثله دختر جوان در سطل زباله خزانه تهران

با دستور قاضی صاحب‌جمعی، بازپرس ویژه قتل شعبه ششم دادسرای امور جنایی، جسد مقتوله برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این پرونده همچنان ادامه دارد.

بررسی‌ها حکایت از آن داشت، این زن در محل دیگری به قتل رسیده و پس از جنایت به محل موردنظر منتقل شده است. همچنین ۲ دست، ۲ پا و سر مقتوله در این بسته قرار داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *