جلد کتاب ریاضي سوم دبستان 99 همه را عصبانی کرد +واکنش ها

جلد کتاب ریاضي سوم دبستان همه را عصبانی کرد +واکنش ها و جنجال ها را در مجله شبونه مشاهده نمایید.

جلد کتاب دبستانی دانش اموزان ابتدایی باعث شده که حسابی سرو صدای زیادی در رسانه های ایران به وجود آورده است و مردم به آن واکنش نشان داده اند.

جلد کتاب ریاضي سوم دبستان

معلوم نیست چه طرز فکری پشت این ماجرا بوده که دست به حذف دو دختر در نقاشی روی جلد شده زده اند  و اینگونه خشم بانوان را برانگیخته اند.

جلد کتاب ریاضي سوم دبستان همه را عصبانی کرد +واکنش ها

پس از انتشار خبر حذف دختران از روی جلد کتاب ریاضی سوم دبستان، نسیم بهاری، تصویرگر جلد این کتاب در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به اینکه «این طرح را چند سال پیش برای کتاب ریاضی سوم دبستان کشیده بودم»، گفت که طرح اصلی هم کلی ممیزی (سانسور) خورد و اجازه ندادند یکی از دخترها بالای درخت باشد!

او اشاره کرد که در طرح اولیه جلد کتاب ریاضی سوم دبستان نیز مقام‌های وزارت آموزش و پرورش حتی جایی گفته بودند که انگار یکی از دخترهای روی جلد در حال رفتن به سمت یکی از پسرهاست تا بغلش کند، پس «طرح را اصلاح کنید» (#بیماران_جنسی)

حذف تصویر دختران از جلد کتاب سوم دبستان که در فضای مجازی با واکنش‌های گسترده ای روبرو شد و واکنش وزارت آموزش و پرورش را همراه داشت، سوژه کارتونی از بزرگمهر حسین پور در صفحه اینستاگرامی‌اش شد.

جلد کتاب ریاضي سوم دبستان 99 همه را عصبانی کرد +واکنش ها

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *