جواب کد مورس همستر امروز ۲۰ و ۲۱ خرداد ۱۴۰۳

جواب کد مورس همستر امروز ۲۱ خرداد ۱۴۰۳

جواب کد مورس همستر امروز ۲۱ خرداد ۱۴۰۳  همراه فعال کردن و گرفتن سکه های بیشتر در همسر را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

کد مورس یکی از میانبرهای بازی همستر است که میتوانید از طریق آن سکه های خود را افزایش دهید و به امتیازات بالاتری برسید.

جواب کد مورس همستر امروز ۲۱ خرداد ۱۴۰۳

WEB3

W = ● _ _
E = ●
B = _ ●●●
۳ = ●●●_ _

شما هم میتوانید به جمع کاربران همستر کمبت بپیوندید، اینجا کلیک کنید.

https://t.me/hamsteR_kombat_bot/start?startapp=kentId257899169

اگر بخواهید فقط از طریق ضربه زدن به همستر سکه به دست اورید ماه ها طول خواهد کشید که به یک میلیون سکه برسید پس طراح بازی همستر تدابیری را اندیشیده برای کاربران باهوش و فعال که بتوانند از طریق میانبر ها به سکه های بیشتری برسند. اگر شما هم از علاقمندان این بازی هستید پیشنهاد میکنیم که از این ترفند برای افزایش سکه های خود استفاده کنید.

جمع کردن سکه با ضربه زدن روی صفحه گوشی نقشه گنج جدیدی است که به دست کاربران تلگرام افتاده با این امید که سکه‌های مجازی‌شان یک روز به ارز دیجیتال و پول واقعی تبدیل شود. بعد از پول شدنِ سکه‌های نات‌کوین بود که کاربران دیدند نابرده رنج هم گنج میسر می‌شود و آن‌ها که برای نات‌کوین Tap to Earn نکرده بودند احساس می‌کردند از قافله به‌دست‌آوردن پول بادآورده جا مانده‌اند. به همین دلیل است که بازی جدید همستر کامبت نه فقط در ایران، بلکه در دنیا، پرطرفدار شده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *