بیوگرافی جوزیف سلامه بازیگر لبنانی

بیوگرافی جوزیف سلامه بازیگر داعشی فیلم به وقت شام +همسر و عکس

جوزیف سلامه کیست و اهل کجاست

جوزیف سلامه بازیگر اهل لبنان متولد ۵ تیر ۱۳۶۴ در بیرون میباشد و با نقش ابوعمر شیشانی در فیلم به وقت شام به شهرت رسید او از بازیگران سرشناس عرب بوده که تجربه بازی در فیلم ایرانی را هم به دست اورده است و عرب زبان است وی دارای فوق لیسانس بازیگری و کارگردانی بوده و در سال 2003  بازیگری را با تئاتر اغاز کرده است.

بیوگرافی جوزیف سلامه بازیگر ابوعمر شیشانی داعشی فیلم به وقت شام +همسر و اینستاگرام

بیوگرافی جوزیف سلامه بازیگر لبنانی

جوزیف سلامه joseph salameh متولد ۵ تیر ۱۳۶۴ در لبنان می باشد. در رشته تئاتر تحصیل کرده و مدرک رشته بازیگری و تئاتر را دارد.

بیوگرافی جوزیف سلامه بازیگر لبنانی

شروع بازیگری

در سال ۲۰۰۳ وارد دانشگاه شده و از همان زمان نیز بازیگری را شروع کرده و به زبان های فرانسوی و عربی و انگلیسی تسلط کامل دارد، اما فارسی و روسی را مقداری متوجه می شود.

بیوگرافی جوزیف سلامه بازیگر داعشی فیلم به وقت شام +همسر و اینستاگرام

او میگوید ‌ من کارهای زیادی در تئاتر انجام دادم به طوریکه ۶ ماه از سال را با ۶ نمایش در طول ۶ روز به صورت فول‌تایم اجرا می‌کنم و می‌توان گفت تمام زندگیم صرف تئاتر شده است.

 

چهره بدون گریم جوزیف سلامه بازیگر داعشی بوقت شام

بیوگرافی جوزیف سلامه بازیگر لبنانی

گوینده دیالوگ چیطوری داعشی

در تبلیغ فیلم به وقت شام، ساخته ابراهیم حاتمی کیا دیالوگی معروف شده و بین کاربران در فضای مجازی داغ شده که سرکرده های داعش در آن می گوید: “چطوری ایرانی”.

جوزف سلامه بازیگری است که این دیالوگ را می گوید. سلامه در نقش داعشی به نام ابوعمر شیشانی را ظاهر شده است.

ظاهر وگریم او با ریش‌های نارنجی و بلند می باشد.

فرد داعشی که سلامه نقشش را ایفا می کند در سال 2016 در سوریه به هلاکت رسیده است.

بیوگرافی جوزیف سلامه بازیگر داعشی فیلم به وقت شام +همسر و اینستاگرام

ازدواج و همسرش

جوزف سلامه ‌متأهل می باشد و تقریبا دو ماه قبل از شروع بازی در فیلم «به وقت شام» ازدواج کرده و تازه داماد می باشد.

وی از سفر ماه عسلش برای بازی در فیلم حاتمی کیا گذشن تا بتواند به ایفای نقش بپردازد.

بیوگرافی جوزیف سلامه بازیگر لبنانی

بازیگر نقش ابوعمر شیشانی

وی درباره نحوه انتخاب برای بازی در فیلم حاتمی کیا گفت: ‌یک بازیگردان به اسم «امیر شهاب» در لبنان بود که من را به ایران آورد، البته دوست آقای حاتمی‌کیا نیز است و بعد از ارزیابی‌ها برای نقش انتخاب شدم، به‌ طوری که حدس می‌زنم آقای حاتمی‌کیا به خاطر نحوه نگاهم من را برای فیلم به «وقت شام» انتخاب کرد‌.

بیوگرافی جوزیف سلامه بازیگر لبنانی

بازی در نقش یک داعشی

جوزف درباره نحوه بازی نقش یک داعشی گفت: من باید نقش یک فرد را بازی می‌کردم که در حال یا در گذشته نزدیک زندگی می‌کرد و باید برای هرچه بهتر ایفای نقش این شخصیت در مورد آن فرد اطلاعات عمیقی به دست می‌آوردم به‌ طوری که حتی «چگونه راه رفتن»، «نفس کشیدن»، «چگونه نگاه کردن» و همه چیز درباره آن را باید می‌دانستم.

وقتی فیلمنامه را خواندم بسیار شوکه شده بودم چرا که خیلی تاثیرات خاصی داشت. از نظر من شبیه فیلم‌های هالیوود بود و در حقیقت از فیلمنامه ترسیدم چرا که من تا آن روز کارهای بزرگی در سینما انجام نداده بودم.

بیوگرافی جوزیف سلامه بازیگر داعشی فیلم به وقت شام +همسر و اینستاگرام

وقتی به ایران آمدم تا وارد تیم بازی فیلم “به وقت شام شوم”، صحنه‌ها را از نزدیک دیدم که بسیار عجیب و البته عالی بود و این شد که من نقش یک فردی را بازی کردم که در واقعیت یک شخص شیطانی بود و باید کاری می‌کردم تا همه مردم از آن فرد نفرت داشته باشند یعنی باید به گونه‌ای بازی می‌کردم تا حس نفرت را به مخاطب بدهم.

خیلی خوبه. می‌توان گفت من باید نقش یک فرد را بازی می‌کردم که در حال یا در گذشته نزدیک زندگی می‌کرد و باید برای هرچه بهتر ایفای نقش این شخصیت در مورد آن فرد اطلاعات عمیقی به دست می‌آوردم به‌طوریکه حتی “چگونه راه رفتن”، “نفس کشیدن”، “چگونه نگاه کردن” و همه چیز درباره آن را باید می‌دانستم.

همچنین ببینید بیوگرافی هادی حجازی فر و بیوگرافی بابک حمیدیان

از این‌رو من سعی کردم با قبول این نقش وارد آن نقش شده و آن را کمی دوست داشته باشم. معتقدم حتی باید نحوه فکر کردن را نیز در نقش را همانند آن فرد ایفا کرد چراکه اگر مانند او فکر نمی‌کردم، نوع نگاهم نیز عوض می‌شد و به مخاطب حس خوبی نمی‌داد و با اینکه من نقش یک فرد شیطانی را می‌خواستم بازی کنم ولی با همان تفکر و شناخت رفتاری شخص وارد شدم و می‌دانید این یک کار بزرگی است که انجام شد.

بیوگرافی جوزیف سلامه بازیگر داعشی فیلم به وقت شام +همسر و اینستاگرام

گریم سنگین

جوزیف سلامه میگوید تقریباً من هر روز دو ساعت زیر گریم بودم و از همین جا از تمام گریمورهای فیلم “به وقت شام” تشکر می‌کنم چرا که آنها کار بسیار خوبی انجام دادند در حالی که من اصلاً در آن دوران ریش نداشتم و آنها هر روز مجبور بودند یک ریش بسیار بلند و خاص را روی صورت من به اجرا در بیاورند البته کار گریم آن وقت سخت بود چرا که تابستان بود و تحمل گریم در آن وقت زمانی بسیار سخت بود.

نظرش درباره سردار سلیمانی

وی گفت :سردار قاسم سلیمانی، او یک قهرمان بوده و به حق یک ژنرال و قهرمان ایرانی است و همه او را می‌شناسند که چقدر باهوش است و من حدس می‌زنم همه به او علاقه‌مند بوده و او را دوست دارند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *