دانلود کامل جوکر ۲ قسمت چهارم ۴ (فصل دوم سال 1403)

دانلود کامل جوکر ۲ قسمت چهارم ۴ (فصل دوم سال 1403)

دانلود کامل سریال جوکر ۲ قسمت چهارم ۴ (فصل دوم 1403) +قیمت های ارزان با کیفیت اصلی را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

قسمت 4 سریال جوکر منتشر شد علاقمندان به این برنامه شاد و جذاب میتوانید در این صفحه دانلود کنید ما کیفیت های مختلف جوکر را در این صفحه اماده کرده ایم.

 لینک های سریال جوکر ۲ قسمت چهارم ۴

جوکر با اجرای احسان علیخانی قطعا یکی از پر بیننده ترین برنامه های تلویزیونی بوده که توانسته علاقمندان زیادی را به دست اورد.

احسان علیخانی در زمینه مخاطب شناسی یکی از بهترین ها است که هر برنامه ای میسازد در گرفتن مخاطب و بیننده رکورد میزند که سریال جوکر یکی از این برنامه هاست که بیننده های بسیار زیادی دارد.

فصل اول جوکر یکی از بهترین و پر بیننده ترین برنامه های شبکه نمایش خانگی بود که توانست احسان علیخانی را مجاب کند که فصل دوم سریال را تولید کند.

دانلود قسمت سوم جوکر ۳ (قسمت ۳ فصل دوم جوکر) +قیمت های ارزان

آخرین اجرای احسان علیخانی به مسابقه «عصر جدید» در تلویزیون برمی گردد و حالا او بعد از تجربه یک فصل از جوکر در پشت صحنه، این بار قرار است خود در جایگاه به عنوان میزبان حاضر شود و با نشستن پشت مونیتورهای متصل به ۵۰ دوربین، حال‌وهوای مهمانان را رصد کند.

رئالیتی شو جوکر کاری‌ست از احسان علیخانی و گروهش در «استودیو قرن جدید» که به صورت اختصاصی برای پخش در پلتفرم «فیلیمو» در حال تولید است و به زودی در روز‌های چهارشنبه، هشت صبح منتشر خواهد شد.

دانلود قسمت دوم جوکر ۲ (قسمت ۲ فصل دوم جوکر)

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *