حامیم خواننده پاپ تصادف کرد + عکس و آخرین وضعیت

حامیم خواننده پاپ تصادف کرد + عکس و آخرین وضعیت

حامیم خواننده پاپ تصادف کرد

حامیم خواننده پاپ شب گذشته در اتوبان نیایش تهران دچار سانحه رانندگی شده است و تصادف نسبتا شدیدی داشته است این خواننده بنا به تشخیص پزشک به بخش ای سی یو رفته اما جال عمومی او خوب ست و مشکلی حادی ندارد و به نظر میرسد به زودی از بیمارستان مرخص شود.

حامیم خواننده پاپ تصادف کرد + عکس و آخرین وضعیت

گفته میشود به دلیل ضربه ای که ایربگ به صورت او وارد کرده مقداری آسیب دیده است اما در کل حالش خوب است و مشکل خاصی ندارد و به زودی مرخص میشود.

حامیم در زمینه موسیقی پاپ فعالیت می کند ، که در مدت زمان کوتاهی پس از انتشار آهنگ هایش در بین جوانان بسیار محبوب شد ، اولین آهنگ خود با نام سیاسفید در بهمن ماه سال 99 منتشر کرد.

حال و هوای آهنگ‌های حامیم عاشقانه و آرام است. او سعی می‌کند با ترانه ها و ساز و موسیقی جدید آهنگ‌های فوق العاده شنیدنی بسازد تا مخاطبانش را بیشتر از بیش مجذوب کند. در حال حاضر هم چالش‌های انستاگرام پر از آهنگ های این خواننده محبوب است. در بخش فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان بیوگرافی حامیم خواننده را بخوانید و تصاویرش را مشاهده کنید. با مجله گفتنی همراه باشید.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. الهی زود خوب بشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *