حسن ریوندی گلزار را شست و پهن کرد +فیلم کامل کلیپ

حسن ریوندی گلزار را شست و پهن کرد +فیلم کامل کلیپ

ازدواج محمدرضا گلزار دستمایه شوخی های طنز حسن ریوندی قرار گرفته است و متلک هایی به ماجراهای ازدواج محمدرضا انداخته است که بدون شک میتواند برای شما نیز جالب باشد.

حسن ریوندی گلزار را شست و پهن کرد +فیلم کامل کلیپ

ازدواج جنجالی محمدرضا گلزار که در شبکه های اجتماعی بازتاب گسترده ای داشت توسط برخی از کاربران شبکه های اجتماعی به سوژه طنز تبدیل شد که حسن ریوندی هم شوخی هایی با او کرده است.

حسن ریوندی گلزار را شست و پهن کرد

کلیپ های مختلفی از هواداران محمدرضا گلزار منتشر شده است که ابراز علاقه عجیبی به او کردند برخی ها این افراد هواداران گلزار نمیدانند.

حسین لامعی (فعال حوزه رسانه و سینما) نیز در صفحه اینستاگرامش یک استوری منتشر کرد و نوشت که: «آن جمعیتی که در مراسم دیده می‌شوند، مردم عادی نیستند. طرفدار گلزار هم نیستند. سیاهی لشکر سینمایی‌اند. شغل رسمی آن‌ها سیاهی لشکری است. بسیاری‌شان تحت قرارداد دفاتر سینمایی‌اند… نفری ۸۰ الی ۱۵۰ تومن روزانه می‌گیرند که سر صحنه حاضر بشوند.»

کلیپ طنز حسن ریوندی و گلزار

محمدرضا گلزار روز دوشنبه با انتشار ویدئویی از مراسم عروسی خود خبر ازدواجش را رسماً تأیید کرد. گلزار همچنین در این پست اینستاگرامی از تمامی دوستداران خود تشکر کرد.

همزمان با انتشار اخبار ازدواج محمدرضا گلزار با آیسان آقاخانی ، توجه بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی به حواشی پیرامون این سلبریتی و تصمیم او برای تشکیل خانواده جلب شده است. اگرچه سلبریتی‌ها همواره در کانون توجه قشر زیادی از مردم جامعه قرار دارند، اما گاهی امواج رسانه‌ای متعددی سونامی توجه را به سمت یک سلبریتی جلب می‌کند.

گفتنیست روز چهارشنبه ۱۷ خرداد اخباری غیر رسمی مبنی بر ازدواج محمدرضا گلزار بازیگر ۴۶ ساله ی سینما در فضای مجازی منتشر شد. همزمان با پست های تبریک ازدواج صفحات هواداری محمدرضا گلزار در اینستاگرام، ویدئویی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که گلزار را به همراه خانمی سفیدپوش در حال خروج از یکی از دفاتر ازدواج مشهور محله ی پاسداران ِ تهران نشان می داد. محمدرضا گلزار پیش از این ازدواج نکرده و مجرد بود.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *