حسن پرطلا کیست فیلم قتل حسن پرطلا لات شرق تهران در آرایشگاه

حسن پرطلا کیست ماجرای قتل حسن پرطلا لات شرق تهران در آرایشگاه جزئیات را در ادامه این بخش از مججله شبونه مشاهدن مایید.

حسن پرطلا کیست؟

گفته میشود که او یکی از شرورهای شرق تهران یعنی محله خزانه میباشد که کلیپ منتسب به قتل او در شبکه های اجتماعی بازتاب گسترده ای داشته است که البته این کلیپ مربوط به حسن پرطلا نیست.

حسن پرطلا کیست ماجرای قتل حسن پرطلا لات شرق تهران در آرایشگاه

این شخص متولد دهه شصت میباشد و به دلیل شرارت و نزاع های مختلفی که با اراذل مختلف داشته است خبرهای زیادی درباره قتل او منتشر شده است

کلیپی که از لحظه قتل او در شبکه های اجتماعی دست به دست میشود وبسیار ناراحت کننده و دلخراش است مربوط به او نیست و متعلق به یک قتل در کشور کلمبیا است و ربطی به ایران و لات های ایرانی ندارد.

فیلم را در زیر ببینید

در این بار پایگاه خبری رکنا نوشت:

نشان می دهد قربانی 27 ساله در آرایشگاه روی صندلی نشسته و آرایشگر نیز در حال کرم مالی بر صورتش است که ناگهان قاتل با اسلحه وارد شده و به سر قربانی شلیک می کند و بلافاصله سوار بر موتورش شده و از صحنه جنایت فرار می کند.

درحالی که این فیلم به عنوان فیلم قتل حسن پرطلا یکی از شرور های خزانه منتشر شده است که سه روز گذشته در مورد قتل کارلوس آندرس در کلمبیا منتشر شده است.

این حادثه در دوربین های مداربسته آرایشگاهی در کلمبیا از لحظه جنایت فیلم گرفته و در فیلم دیده می شود با وجودیکه قربانی قاتل را با اسلحه ای در دست در آیینه می بیند اما موفق نمی شود تا از دستش فرار کند.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *