فیلم حمله اسرائیل به اصفهان پایگاه هشتم شکاری ارتش جمعه 31 فروردین

فیلم حمله اسرائیل به اصفهان پایگاه شکاری ارتش 31 فروردین 1403 که در حد چند پهپاد کوچک بوده است و توسط سامانه پدافند هوایی منهدم شدند.

 تصاویری از وضعیت در اطراف پایگاه هشتم شکاری اصفهان پس از شنیدن صدای انفجار

خبرگزاری فارس در این باره نوشت:

منابع غیررسمی  روز جمعه در اولین لحظه گزارش دادند که در مدت یک ساعت صدای انفجاری در اصفهان شنیده شد تا اینکه شبکه خبری «ای‌بی‌سی نیوز» آمریکایی به این خبرها پرداخت.

رسانه های امریکایی مدعی شدند در حالی که چندین انفجار شنیده شد و ماهیت آن مشخص نبود، ABC News به نقل از منابع آمریکایی مدعی شد که اسرائیل به ایران حمله کرده است. پس از این بود که رسانه های اسرائیلی و در واقع مشتریان رسانه ای آن مانند ادی کوهن یا خبرنگارانی همچون مانند آمیچای اشتاین به این فضا پیوستند تا به نظر برسد که اسرائیل حمله همه جانبه ای را به ایران انجام داده است که دفاتر هسته ای هم جزو آن بوده اند! در حالی که فقط چند پهپاد کوچک در اسمان اصفهان دیده شده و مورد هدف پدافند هوایی ارتش قرار گرفت.

ساعتی بعد گزارش‌های شبه رسمی در ایران نشان داد که سه کوادکوپتر کوچک هدف آتش پدافند قرار گرفته و صدای انفجارها متعلق به شلیک پدافند و سرنگونی این پرنده‌های کوچک بوده و هیچ موشکی به داخل ایران شلیک نشده یا هیچ انفجاری روی زمین رخ نداده. همزمان رسانه‌های اسرائیلی از حملات بزرگ به ایران خبر می‌دادند. ادی کوهن فقط طی یک ساعت، در شبکه ایکس (توییتر سابق) مدعی چند حمله شد و بلافاصله نوشت، حالا اگر ایران میتواند به اسرائیل پاسخ دهد! او همچنین نوشت، ایرانیها نمیخواند جواب اسرائیل را بدهند لذا میگویند همه چیز عادی است.

رسانه‌های آمریکایی و اسرائیلی طی دو ساعت فضایی درست کردند مبنی بر اینکه اسرائیل به ایران حمله کرده و آمریکا هم در آن دخالتی نداشته. این رسانه‌ها در حالی مدعی حمله به ایران بودند که در سطح رسمی در ایران کسی تا این لحظه (انتشار این گزارش) صحبتی درباره حمله نکرده و در بالاترین حد میشود آن را یک حادثه امنیتی توصیف کرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *