حمله به خودروی گشت ارشاد در نارمک تهران + جزئیات کندن درب خودرو

حمله به خودروی گشت ارشاد در نارمک تهران + جزئیات کندن درب خودرو گشت اخلاقی و ماجرای شلیک هوایی را با تصاویر در مجله شبونه بخوانید.

حمله به خودروی گشت ارشاد در نارمک تهران

فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که یکی حاضرین آنجا می گوید بر اثر تذکر ماموران گشت ارشاد به افراد مردم به سمت خودروی گشت ارشاد حمله ور شده و درب های خودرو را از جا کندند.
یکی از افراد حاضر می گوید که در نتیجه درگیری بین برخی شهروندان با عوامل نیروی انتظامی، درِ خودرو ون گشت اخلاقی از جا کنده شده و پلیس با شلیک هوایی قصد متفرق کردن مردم را دارد
صدایی که اهالی منطقه شنیدند مربوط به این حادثه بوده که پلیس برای متفرق کردن مردم اقدام به شلیک هوایی کرده است.

حمله به خودروی گشت ارشاد در نارمک تهران + جزئیات کندن درب خودرو

جزئیات کندن درب خودرو  گشت ارشاد

در پی این حواشی و جنجال ها ،سرهنگ بابک‌ نمک‌ شناس درباره جزئیات حمله به خودروی گشت‌ ارشاد در میدان نبوت گفت
ساعت ۱۸روز گذشته مأموران پلیس امنیت اخلاقی به دو نفر از بانوان که با پوشش خود، هنجارهای جامعه را رعایت نکرده بودند، تذکر داد که آنها اقدام به جوسازی، هیاهو و فحاشی نسبت به پلیس کردند.حمله به خودروی گشت ارشاد

حمله به خودروی گشت ارشاد در نارمک تهران + جزئیات کندن درب خودرو

ماجرای گشت اخلاقی و شلیک هوایی در پایتخت

حمله به خودروی گشت ارشاد ،پلیس به علت اهانت و جوسازی، قصد انتقال آنها به مقر پلیس را داشت که این افراد با رفتار و گفتارهای زننده خود، از دستور پلیس تمرد کردند و با همدستی چند عابر، با یورش به سمت خودروی پلیس و شکستن شیشه، قصد چپ کردن خودروی پلیس را داشتند که یکی از مأموران با شلیک تیر هوایی مانع این اقدام اخلال‌ گران شد.

حمله به خودروی گشت ارشاد در نارمک تهران + جزئیات کندن درب خودرو

درگیری با نیروهای گشت ارشاد در میدان نبوت

در این فیلم یک دقیقه ای که با گوشی تلفن همراه گرفته شده، شهروندی می گوید که در نتیجه درگیری بین برخی شهروندان با عوامل انتظامی، درِ خودرو ون از جا کنده می شود.
خبرنگار ایرنا به دنبال این موضوع با مسئولان واحد اطلاع رسانی پلیس پایتخت تماس گرفت که این رویداد را تایید و زمان آن را دیشب (جمعه شب) اعلام کردند.

حمله به خودروی گشت ارشاد در نارمک تهران + جزئیات کندن درب خودرو

تصاویر حمله به خودروی گشت ارشاد در نارمک تهران

یکی از متولیان انتظامی توضیح داد: ماموران گشت امنیت اخلاقی به ۲ خانم جوان که پوشش و حجاب مناسبی نداشتند تذکر دادند که بعد از چند دقیقه تعدادی از شهروندان دور آنان جمع شدند تا مانع انتقال آن ۲ خانم شوند.
به گفته وی در این میان چند جوان در کار پلیس اخلال ایجاد کردند و ماموران نیز برای متفرق کردن افراد، مجبور به شلیک هوایی شدند. وی همچنین کنده شدن در خودرو ون را نیز تایید کرد و توضیح داد: با پیاده شدن دو خانم از خودرو، مردم نیز متفرق شدند و موضوع خاتمه پیدا کرد

فیلم کامل تشییع جنازه و خاکسپاری مهسا امینی در سقز را ببینیدفیلم کامل تشییع جنازه و خاکسپاری مهسا امینی در سقز
ازدواج دوم و مجدد شهاب حسینی با هستی مهدوی فر واقعیت دارد؟فیلم / ازدواج دوم شهاب حسینی با دختر جوان
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.