فیلم لحظه حمله به سفارت ایران در پاریس فرانسه جمعه 31 فروردین 1403

فیلم لحظه حمله به سفارت ایران در پاریس جمعه 31 فروردین 1403

امروز ۳۱ فروردین ماه مردی در مقابل سفارت و کنسولگری ایران در پاریس با جلیقه انتحاری حضور پیدا کرد و تصمیم داشت آسیبی به ساختمان سفارت ایران در فرانسه برساند.

پلیس به سرعت اطراف ساختمان را محاصره کرده تا بتواند این مرد را دستگیر کند.

درباره اینکه انگیزه این شخص چه بوده هنوز مشخص نیست پلیس فرانسه روز جمعه در مقابل ساختمان کنسولگری ایران در پاریس تعداد زیادی از ماموران خود را قرار داد تا بتواند این مرد مهاجم را دستگیر کند.

در روزهای گذشته خبرها و تهدیدهایی درباره حمله به سفارت ایران در فرانسه به گوش می‌رسید و حتی چند رسانه ضد انقلابی به آن پرداخته بود شبکه ایران اینترنشنال با تحریک و تشویق ایرانی‌های مقیم فرانسه و سایر کشورها رای حمله به سفارت ایران تبلیغات گسترده‌ای به راه انداخته بودند.

این اولین بار نیست که به سفارت ایران در فرانسه حمله می‌شود در سال‌های گذشته نیز چنین اتفاقات مشابهی در فرانسه رخ داده است هنوز هیچ کدام از مسئولان کنسولگری ایران در فرانسه واکنشی نشان ندادند همچنین مسئولان کشورمان در داخل ایران نیز هیچگونه واکنشی به این اتفاق نشان ندادند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *