جزئیات حکم شلاق برای مهندس زینب کاظمی +واکنش ها

جزئیات حکم شلاق مهندس زینب کاظمی +واکنش ها

حکم صدور شلاق برای مهندس زینب کاظمی مورد توجه رسانه ها و کاربران فضای مجازی قرار گرفته است گفته میشود که او به علت کشف حجاب و پرت کردن روسری در مراسم نظام مهندسی به 74 ضربه شلاق محکوم شده است که حسابی خبرساز شده است.

جزئیات حکم شلاق برای مهندس زینب کاظمی +واکنش ها

ماجرای حکم شلاق برای مهندس زینب کاظمی

زینب کاظمی که در مراسم نظام مهندسی اقدام به بیرون آوردن روسری و پرت کردن آن کرد به دلیل جریحه‌دار کردن عفت عمومی به دادگاه احضار شد و تحت محاکمه قرار گرفت و حالا خبر رسیده که به 74 ضربه شلاق محکوم شده است که به 5 سال به صورت تعلیق درامده است.

علت محکومیت

سایت خبری دیده بان ایران در این باره نوشت:  زینب کاظمی، مهندسی که در جلسه بهمن ماه سال 1401 در  مجمع سازمان نظام مهندسی حجاب از سر برداشت به ۷۴ ضربه شلاق تعلیقی محکوم شد.

زینب کاظمی با اتهام جریحه‌دار کردن عفت عمومی، روز ششم شهریور، در دادگاه حاضر شده بود.

جزئیات حکم شلاق برای مهندس زینب کاظمی +واکنش ها

حکم وی 74 ضربه شلاق بوده که ظاهرا به دلیل تعهد نامبرده به مدت 5 سال تعلیق شده است.

به گزارش شبکه شرق بهمن مومنی مقدم عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی تهران درباره اقدام خارج از عرف زینب کاظمی میگوید  در مراسمی که در بهمن ماه سال گذشته برگزار شد قرار بر این بود هیات رئیسه سنی و اصلی مجمع بر اساس رای گیری انتخاب گردند و خانم زینب کاظمی نیز یکی از نامزده های بوده که در جهت انتخابات هیئت رییسه اصلی اعلام آمادگی کرده بود و قبل از اینکه بر روی سن بیاید توسط حراست و نگهبانی بابت پوشش تذکر گرفته بود و از این بابت عصبانی بود در واقع ایشان دچار هیجان شد و بدون اینکه مساًله‌ای درباره رد یا تاًیید صلاحیتش باشد، شالش را روی سن پرت کرد و پایین آمد.

همچنین ببینید:

بیوگرافی عباس بابایی شهردار سمنان کیست +حواشی و سوابق

درگذشت و فوت مهدی ظهوری مجری تلویزیون +عکس و بیوگرافی

خانم کاظم پور از افراد با سابقه سازمان هستند و به همین دلیل تصمیم به تلاش برای حضور در هیات رییسه گرفتند. بازهم تکرار می‌کنم تا پیش از اینکه ایشان روی سن بیایند، هیچ بحثی درباره رد صلاحیت ایشان مطرح نشده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *