خاطره عاشقی بهرام افشاری در دورهمی (عاشق دو خواهر دوقلو شدن)

خاطره عاشقی بهرام افشاری در دورهمی (عاشق دو خواهر دوقلو شدن) به همراه جزئیات را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

خاطره عاشقی بهرام افشاری

بهرام افشاری در برنامه درهمی حضور پیدا کرد برنامه ای که در یکشنبه 2 فروردین 99 از شبه نسیم بر روی انتن رفت.

خاطره عاشق شدن بهرام افشاری در دورهمی (عاشق دو خواهر دوقلو شدن)

این بازیگر در پاسخ به سوال مهران مدیری مبنی بر اینکه چرا ازدواج نکرده گفت که من به بلوغ ازدواج نرسیده ام به این خاطر که من از کودکی پدرو مادرم طلاق گرفتند و من سالها با پدرم زندگی کردم و زن در زندگی ما نبود که این شرایط زناشویی را درک کنم.

او درباره عاشق شدنش گفت من زمانی که هنرستان میرفتم یک مدرسه دخترانه هم پایین مدرسه ما بود و به یک دختری که همیشه جلو مدرسه ما با اتوبوس رد میشد علاقمند شدم و به هم لبخند میزدیم تا اینکه یک روز به او لبخند زدم و او گفت خفه شو دهنتو ببند! و من بسیار ناراحت شدم و به خانه رفتم و آهنگهای غمگین گوش کردم. تا اینکه فردا آن روز دوباره دختره را دید که به من لبخند زدم و من واقعا متعجب بودم از این رفتار او! تا اینکه بعدا متوجه شدم انها خواهران دوقلو هستند!

فیلم خاطره او را در زیر ببنید:

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *