آیا خانم بیکاز کشف حجاب و مهاجرت کرده است؟ +واقعیت ماجرا

آیا خانم بیکاز کشف حجاب و مهاجرت کرده است؟ +واقعیت ماجرا

ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده که یک خانم بی‌حجاب در خارج کشور را نشان می‌دهد که بر روی این ویدیو نوشته شده که او همان خانم بیکاز تماشاگر ایرانی جام جهانی بوده که اقدام به مصاحبه درباره وضعیت سیاسی و اجتماعی در ایران کرد.

آیا خانم بیکاز کشف حجاب و مهاجرت کرده

این خانم بی‌حجاب هیچ گونه ارتباطی با خانم تماشاگر ایرانی ندارد و صرفاً کمی از لحاظ چهره شباهت دارند خانم تماشاگری که به عنوان هوادار تیم ملی فوتبال با یک خبرنگار خارجی مصاحبه کرد و با نام “خانم بیگاز” در شبکه های اجتماعی شناخته میشود فرح عبدی نام دارد و هیچ ارتباطی با خانم بی حجابی که کلیپ آن در شبکه های اجتماعی منتشر شده است ندارد.

لازم به ذکر است که خانم بیکاز فرح عبدی نام دارد و گفته می‌شود که معاون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است او به همراه جمعی از روزنامه نگاران در مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر برای تشویق تیم ملی ایران به عنوان یار دوازدهم راهی قطر شدند که مصاحبه این خانم باعث شد جنجال زیادی در فضای مجازی به وجود بیاید و سوژه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار بگیرد ویدیو مصاحبه خانم فرح عبدی با نام خانم بیکاز در شبکه‌های اجتماعی وایرال شده بود

آیا خانم بیکاز کشف حجاب و مهاجرت کرده است؟ +واقعیت ماجرا

تلاش رسانه های معاند برای بدنام کردن

روزهای گذشته رسانه‌های معاند سعی کرده‌اند که مردم را نسبت به مسئولان و همچنین افراد محجبه بدبین کنند انتشار ویدیوهای مختلف جنسی و انتصاب آنها به برخی از مسئولان و همچنین انتشار اخبار و شایعات از جمله روش‌های جدیدی بوده که رسانه‌ها و افراد ضد انقلاب در فضای مجازی به کار می‌برند.

ماجرای خانم بیکاز نیز مربوط به بازی ایران و ولز در جام جهانی ۲۰۲۲ بود که با یک خبرنگار خارجی مصاحبه کرد اما نمی‌توانست که به زبان انگلیسی صحبت کند و برای همین در بین برخی از کلمات انگلیسی به صورت کامل فارسی و شمرده صحبت می‌کرد که ویدیو صحبت او در فضای مجازی سوژه کاربران قرار گرفت.

آیا خانم بیکاز کشف حجاب و مهاجرت کرده است؟ +واقعیت ماجرا

لازم به ذکر است که جام جهانی ۲۰۲۲ حواشی پیرامون تیم ملی ایران به دلیل اتفاقات سیاسی رخ داد که توجه رسانه های غیرورزشی را را هم معطوف خود کرد.

همچنین ببینید

پشت پرده اخراج بهروز بینشیان گوینده خبر از صدا و سیما +واکنش ها

بیوگرافی محمد مسعودیان فر در صدا و سیما گیلان کیست +عکس

فیلم کامل ستاره سعیدی قبل از عمل و بعد از عمل را ببینید

شش ماه پس از جام جهانی پرحاشیه برای ایران رییس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران گفته است که «فدراسیون فوتبال در ازای فروش بلیت، شرط کرد که ۲۲۰ مسافر جام جهانی را خودش معرفی می‌کند.»

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *