خانواده سلطانی نژاد کیست با 8 شهید در حادثه تروریستی کرمان +عکس
خانواده سلطانی نژاد در حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان پدر، دو دختر، عروس خانواده و چهار نوه را از دست داده است

خانواده سلطانی نژاد کیست با 9 شهید در حادثه تروریستی کرمان +عکس

خانواده سلطانی نژاد کیست

خانواده سلطانی نژاد در حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان پدر، دو دختر، عروس خانواده و چهار نوه را از دست داده است و با 9 شهید از یک خانواده بیشترین تلفات را در این حادثه تروریستی داشته است.

اسامی خانواده سلطانی نژاد که در حادثه گلزار شهدای کرمان کشته شدند عبارتند از:

  • امیرسلطانی نژاد
  • فاطمه الزهرا سلطانی نژاد
  • مهدی سلطانی نژاد
  • مریم سلطانی نژاد
  • فاطمه سلطانی نژاد
  • سمیه سلطانی نژاد
  • ریحانه سلطانی نژاد
  • محمد امین سلطانی نژاد

همچنین ببینید:

خانواده سلطانی که با اعضای خانواده در مراسم سالگرد سردار سلمانی با راه اندازی موکب در مسیر گلزار شهدای کرمان به زائرین سردار شهید حاج قاسم سلیمانی خدمات ارائه می دادند. در روز چهارشنبه 13 دی 1402 در انفجار تروریستی 9 عضو خود را از دست داد. در این حادثه 95 نفر کشته شدند.

ماجرای شهادت

خانواده شهید سلطانی نژاد اعلام کردند یک موکب در مسیر زائران راه اندازی کرده بودند تا به زائران خدمات رسانی داشته باشند و در نتیجه انفجار هشت عضو خانواده به علت نزدیکی به انفجار شهید شدند. اعضای این خانواده در نزدیک یکی از انفجارها بودند و ۲ تن از افراد این خانواده نیز مجروح شده اند.

خانواده سلطانی نژاد کیست با 8 شهید در حادثه تروریستی کرمان +عکس

مجله شبونه – ساعت ۱۴:۵۰ دقیقه در مسیر منتهی به گلزار شهدای کرمان و در جمع مردم‌ انفجار‌ مهیبی به گوش رسید‌ که بلافاصله تیم واکنش سریع در محل حضور یافت‌.

در نخستین انفجار تروریستی که در زیرگذر گنبد جبیله در مسیر منتهی به گلزار شهدای کرمان رخ داد ‌‌تعداد زیادی به شهادت رسیده و تعدادی زیادی مصدوم‌ شدند که به مراکز درمانی منتقل شده‌اند.

لحظاتی پس از انفجار نخست، در ساعت ۱۵:۱۷ دقیقه دومین انفجار در درگاه قلی بیگ رخ داد و بلافاصله ‌مردم از مسیر منتهی به گلزار شهدا تخلیه شده و نیروهای امنیتی و انتظامی در حال کنترل اوضاع بوده تا سریعا علت این انفجار را اعلام کنند.

در حال حاضر مسئولان گلزار شهدای کرمان از مردم حاضر در گلزار درخواست دارند تا سریعا گلزار را تخلیه کنند.

‌‌معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان نیز تاکید کرد دو انفجار ‌تروریستی بوده است.

22 دانش اموز شهید شدند

در پی حمله تروریستی روز چهارشنبه سیزدهم دیماه به گلزار شهدای کرمان ۲۲ دانش آموز کرمانی به شهادت رسیدند.

وی ادامه داد: تعداد شهدای حادثه تروریستی ۱۳ دی ماه گلزار شهدای کرمان ۸۵ نفر اعلام شده که ۲۲ نفر از این شهدا دانش آموز هستند و از این تعداد ۱۱ نفر دختر و ۱۱ نفر پسر هستند.

رضایی گفت: از مجموع شهدای حادثه کرمان دو نفر از شهرستان نرماشیر، دو نفر از شهرستان زرند و ۱۸ نفر از شهرستان کرمان مدارس آموزش و پرورش نواحی یک و دو کرمان هستند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان خاطر نشان کرد: از ۲۲ نفر شهدای استان کرمان یک دانش آموز با نیازهای ویژه، ۱۰ دانش آموز دوره ابتدایی، ۵ نفر هنرجوی هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و ۶ نفر نیز دانش آموز مدارس متوسطه دوره اول و دوم نظری هستند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *