خبر جدید از مرگ مهران سماک که بعد از بازی ایران و آمریکا کشته شد

خبر جدید از مرگ مهران سماک که بعد از بازی ایران و آمریکا کشته شد پسر 30 ساله ای که با گلوله جنگی در بندر انزلی کشته شد.

خبر جدید از مرگ مهران سماک که بعد از بازی ایران و آمریکا کشته شد

خبر جدید از مرگ مهران سماک

وکیل مهران سماک در صفحه اینستاگرام خود خبر از دستگیری جعفر جوانمردی فرمانده انتظامی بندر انزلی داد و گفت بعد از هفت روز از قتل مهران سماک با پیگیری های مستمر که انجام دادیم و مدارک و مستندات را به دادگاه ارائه کردیم در نهایت جعفر جوانمردی فرمانده انتظامی بندر انزلی به اتهام عدم رعایت قانون نحوه به کارگیری سلاح که منجر به قتل مهران سماک شد بازداشت موقت گردید و راهی زندان شد.

وی در حال حاضر در زندان مرکزی رشت به سر می‌برد.

خبر جدید از مرگ مهران سماک که بعد از بازی ایران و آمریکا کشته شد

ماجرای مرگ مهران سماک

لازم به ذکر است که بعد از پایان مسابقه فوتبال تیم های ملی ایران و آمریکا برخی از افراد به خیابان ها آمدند و در محدوده چراغ برق شهرستان انزلی تجمع کردند که به یکباره جسد مردی ۳۰ ساله بر روی زمین افتاده بود که مشخص شد که بر اثر تیراندازی فوت کرده است بعد از پیگیری خانواده سماک در نهایت فلاح میری دادستان مرکز استان گلستان تیمی برای تحقیق علت مرگ پسر جوان تشکیل داد و فرمانده انتظامی بندر انزلی به اتهام رعایت نکردن قانون بکارگیری سلاح بازداشت شد.

همچنین ببینید:

دادستان مرکز استان گیلان می‌گوید مهران سماک بر اثر اصابت گلوله ساچمه‌ای فوت کرده است. وی افزود: به محض وقوع این حادثه مشکوک پرونده قضایی برای رسیدگی به موضوع تشکیل شده و دادستان بندر انزلی در حال رسیدگی به پرونده است.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *