ساعت پخش و تکرار سریال سرزمین مادری 3 فصل سوم

ساعت پخش و تکرار سریال سرزمین مادری 3 فصل سوم

ساعت پخش و تکرار سریال سرزمین مادری 3 فصل سوم را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

ساعت پخش و تکرار سریال سرزمین مادری 3

سریال سرزمین مادری هر ساعت 20:30 از شبکه 3 پخش میشود و بازپحش و تکرار آن ساعت 01:27 و 10:09 و 14:09 میباشد.

این سریال ادامه فصل های اول و دوم است و زندگی رهی را به تصویر میکشد که دوران سرنوشت عجیبی را تجربه کرده است.

سریال سرزمین مادری چند سال پیش در حالی پخش شد که به علت توهین به بختیاری‌ها در یک سکانس به آشوب کشیده شد و بسیاری از بختیاری‌ها در خیابان‌ها اعتراضات خود را پخش این سریال نشان دادند و در نهایت پخش آن متوقف شد و بعد از گذشت ۱۰ سال مجدد پخش آن با برخی از سانسورها آغاز شد و حالا در فصل سوم از ۱۷ تیر ماه ۱۴۰۳ بر روی آنتن رفته است.

سریال سرزمین مادری توسط کمال تبریزی کارگردانی شده و بازیگران شناخته شده‌ای در آن حضور دارند این سریال توانسته مخاطبان زیادی به دست آورد و در حال حاضر یکی از پربیننده‌ترین سریال‌های تلویزیونی محسوب می‌شود زمین مادری از سریال‌های پر بازیگر تلویزیون بوده که بسیاری از ستاره‌های سینما در آن حضور دارند.

بیوگرافی بازیگران سریال سرزمین مادری ۳ فصل سوم با نقش +عکس

فصل سوم «سرزمین مادری» که مدتی بود در مراحل پس‌تولید قرار داشت، حالا آماده پخش شده است. فصل سوم با بازی بازیگرانی چون آرش مجیدی، بابک حمیدیان، نیکی کریمی، کوروش سلیمانی، سعید راد، گلچهره سجادیه، حسین محجوب، سعید نیکپور، مهران رجبی، حسین مهری، لیلا برخورداری، آشا محرابی، شهرام قائدی و … پخش می‌شود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *