خلاصه داستان سریال حیثیت گمشده چیست موضوع و نقد جنجالی

داستان سریال حیثیت گمشده چیست موضوع و نقد جنجالی

داستان سریال حیثیت گمشده درباره کاراکتری به نام امیر با بازی مهدی حسینی‌نیا نقش اصلی سریال حیثیت گمشده میباشد او به همسرش هاجر بی محلی میکند و رابطه خوبی با او ندارد از سوی دیگر هاجر از همسرش دلسرد شده و رویایی پولدار شدن در سر دارد و به همین دلیل به سراغ فروش مواد مخدر می افتد او بعد از مدتی که متوجه میشود باردار است تصمیم به خودکشی میگیرد و خود را جلوی یک خودرو میاندازد و فوت میکند اما ماجرا تازه برای همسرش روش میشود همسرش میفهمد هاجر حامله است در حالی میدداند خودش مشکل باروری دارد و بچه دار نمیشود و حالا به دنبال این است که آیا این بچه برای خودش است یا هاجر به او خیانت کرده است.

خلاصه داستان سریال حیثیت گمشده چیست موضوع و نقد جنجالی

خلاصه داستان سریال حیثیت گمشده

امیر نقش اصلی سریال است که برای بهبود وضعیت زندگی اش به قماربازی روی میآورد او و همسرش بچه دار نمیشود و وضعیت مالی بدی دارند.

همچنین ببینید

خلاصه داستان فیلم تفریق مانی حقیقی

امیر هیچ علاقه ای به زندگی اش ندارد سختی های زیادی کشیده و مشکلات زیادی دارد امیر با همسرش نیز به مشکل خورده است همسر امیر از این وضعیت زندگی اش به شدت ناراحت است و رابطه شان شکراب شده است .

همسر امیر بچه دار نمیشود و همین عامل اصلی به خوردن رابطه آنها شده است که زندگی این زوج را به آستانه فروپاشی برده است. کارگردان این سریال سعی کرده که قسمت اول را به گونه پیش ببرد که مخاطب را برای تهیه قسمت بعدی کنجکاو کند.

خلاصه داستان سریال حیثیت گمشده چیست موضوع و نقد جنجالی

درباره سریال

مجموعه «حیثیت گمشده»، دومین تجربه کارگردانی سجاد پهلوان زاده، یکی از این کارهای نمایشی است که بر رفتار و حرکات مخاطب تکیه دارد.

همچنین ببینید:

دانلود کامل سریال حیثیت گمشده

پهلوان زاده در اولین تجربه کارگردانی اش مجموعه سقوط اکشن را جزئی از جوهر درام می دانست و همین عامل باعث می شد که در هر قسمت ضربان قلب رفتار مخاطب را مدیریت کند.

خلاصه داستان سریال حیثیت گمشده چیست موضوع و نقد جنجالی

اکنون در مجموعه حیثیت گمشده، داستانی پر از بالا و پایین را پشت سر می گذارد که معماهای حل نشده آن در اپیزود اول واقعی به اندازه برخی درام های ایرانی است! اغراق نیست اگر اشاره کنیم که کرامت از دست رفته تعریف درستی از سبک روایی درست در فیلمنامه نویسی است.

داستانی که در آن شاهد همه عوامل درون اوج و فرود اولیه هستیم. قهرمان و ضدقهرمان در همه شخصیت ها خود را نشان داده اند و ماموریت بازار هدف برای حفظ داستان در قسمت های آینده مشخص است.

دومین تجربه کارگردانی سجاد پهلوان‌زاده

سریال «حیثیت گم شده» دومین تجربه کارگردانی سجاد پهلوان‌زاده یکی از ان دست پروژه‌هاي‌ نمایشی اسـت کـه متکی بر رفتار و کنش مخاطب اسـت. پهلوان‌زاده در نخستین تجربه کارگردانیش در سریال سقوط هم موفق عمل کرد و حالا دراین سریال با داستانی پر فراز و نشیب روبه‌رو هستیم.

این اغراق نیست اگر بگوییم حیثیت گم شده تعریف دقیقی از شیوه روایت درست در فیلمنامه نویسی اسـت. روایتی کـه در اوج و فرود ابتدایی شاهد تمامی مولفه‌ها هستیم.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *