خلاصه داستان فیلم تفریق مانی حقیقی (ترانه علیدوستی و نوید محمدزاده)

خلاصه داستان فیلم تفریق مانی حقیقی (ترانه علیدوستی و نوید محمدزاده)

خلاصه داستان

داستان فیلم سینمایی تفریق به کارگردانی مانی حقیقی درباره کاراکتری به نام فرزانه بوده که ترانه علیدوستی نقش آن را بازی می‌کند او یک روز که از محل کارش به خانه باز می‌گردد در اتوبوس مرد جوانی را که شباهت بسیار زیادی با همسرش جلال با بازی نوید محمدزاده دارد مشاهده می‌کند و به اشتباه فکر می‌کند که او همسرش است و او را تعقیب می‌کند.

خلاصه داستان فیلم تفریق مانی حقیقی (ترانه علیدوستی و نوید محمدزاده)

آن مرد جوان بعد از اینکه وارد محله خود می‌شود وارد یک آپارتمان شده و با یک زن جوان در ارتباط است فرزانه فکر می‌کند که همسرش یک زن دیگر دارد و در حال خیانت به او می‌باشد این در حالیست که فرزانه باردار است.

همچنین ببنیید

نقد فیلم تفریق مانی حقیقی با نقش مسخره نوید محمدزاده و ترانه علیدوستی

فرزانه به عنوان مربی آموزشگاه رانندگی فعالیت می‌کند و به همسرش سوءظن پیدا کرده و معتقد است که در حال خیانت به او می‌باشد فرزانه بسیار دلسرد می‌شود و علاقه‌ای به ادامه زندگی ندارد این باعث می‌شود که شکاف عمیقی در بین خانواده ایجاد شود.

در ادامه فرزانه سعی میکند سراغ زن دوم همسرش برود وقتی که به خانه انها میرود با واکنش منفی و پرخاشگری او همراه میشود و بعد برای اثبات ماجرا تلاش میکند غافل از اینکه در اشتباه است و همسرش در جایی دیگر مشغول است.

ترانه علدوستی به جای پریناز ایزدیار

لازم به ذکر است قرار بود نقش فرزانه را پرسناز اسیرزدیار بر عهده داشته باشد اما به دلیل فیملرداری این فیلم در دوران کرونا و وقفه چندماهه در آن باعث شد که خانم ایزدیار به پروژه ای دیگر بپیوندد و نقش او را بر عهده ترانه علدوستی بگذارند.

خلاصه داستان فیلم تفریق مانی حقیقی (ترانه علیدوستی و نوید محمدزاده)

توقیف فیلم تفریق

گفته می‌شود سازمان سینمایی از نمایش فیلم سینمایی “تفریق” به کارگردانی مانی حقیقی و با بازی ترانه علیدوستی و نوید محمدزاده جلوگیری کرده است.

همچنین ببینید

خلاصه داستان سریال حیثیت گمشده چیست موضوع و نقد جنجالی

فیلم سینمایی “تفریق” قرار بود بدون تبلیغات و در “سکوت خبری” در سینما‌های ایران اکران شود، اما سازمان سینمایی بر اساس آنچه “فعالیت سیاسی عوامل” خوانده شده، اجازه اکران آن را صادر نکرده است و این خبر با ممنوعیت اکران سینمایی تفریق همراه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *