فیلم کامل خوانندگی محمد بحرانی از آهنگ نوش افرین در صداتو

فیلم کامل خوانندگی محمد بحرانی از آهنگ نوش افرین در صداتو

فیلم کامل خوانندگی محمد بحرانی از آهنگ نوش افرین در صداتو

آواز خوانی و بازخوانی محمد بحرانی در مسابقه صداتو  با آهنگ نوش آفرین روزی که با تو بودم روز خوش زندگی…. حالا بی قرارو تو ای دل …..

محمد بحرانی در قسمت دهم مسابقه صداتو میکروفون را از یکی از شرکت کننده‌ها گرفت و اقدام به خواندن یکی از آهنگ‌های نوش آفرین خواننده لس آنجلسی کرد.

در حالی که محسن شریفیان در این برنامه نوازندگی می‌کرد محمد بحرانی با صدای زیبای خود یک آهنگ قدیمی از نوش آفرین را خواند که مورد توجه علاقمندان به این برنامه قرار گرفت.

فیلم خوانندگی محمد بحرانی از آهنگ نوش افرین در صداتو

دانلود فیلم کامل

محمد بحرانی که علاوه بر ایمکه در بازیگری و عروسک گردانی و صداپیشگی فعالیت دارد علاقه بسیار زیادی به خوانندگی به خصوص موسیقی نواحی دارد همه مردم صدای محمد بهرامی را با جناب خان می‌شناسند که در برنامه خندوانه باعث محبوبیت زیادی در بین مردم شد.

محمد بحرانی بعد از تعطیل شدن برنامه خندوانه حالا در مسابقه صداتو به عنوان یاور یا هلپر حضور پیدا کرده است و گاه گاهی در این مسابقه میکروفون را به دست گرفته و شروع به خوانندگی می‌کند بدون شک صدای محمد بحرانی یکی از بهترین صداهای صداپیشگان ایرانی بوده که همچنان فعالیت میکند.

گفتنیست محمد بحرانی فعالیتش را وقتی که 20 سال سن داشت با نمایش عروکسی در جشنواره تئاتر عروسکی شروع شد او که در آن دوران چند کار در حوزه عروسک گردانی داشت ، با گذر زمان به این موضوع علاقه‌مند شد. در همان سال 1380 مریم سعادت که داور یکی از این جشنواره‌ها بود کارِ وی پسندید و از او برای کار در یک برنامهٔ تلویزیونی دعوت کرد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *