خواهر منوچهر هادی کیست خواهر تقلبی از کجا امد؟

خواهر منوچهر هادی کیست خواهر تقلبی از کجا امد؟

خواهر منوچهر هادی کیست

زنی که مدام در اینستاگرام خود را خواهر منوچهر هادی معرفی میکرد و از این کارگردان حمایت خواهرش منوچهر هادی نیست و این کارگردان در اینستاگرام نوشت که این خانم خواهر من نبوده و اطلاعاتی که داده کاملا غلط است.

این که قبلا خود را خواهر منوچهر هادی معرفی کرده بود به اظهارات یکتاناصر واکنش نشان داده بود و اعلام کرد که یکتا ناصر بدون اطلاع منوچهر هادی طلاق گرفته و از او خواسته که پست را از صفحه شخصی خود حذف کند.

خواهر منوچهر هادی کیست خواهر تقلبی از کجا امد؟

منوچهر هادی در اسفند ۱۳۹۴ وقتی ۴۳ ساله بود با یکتا ناصر ۳۷ ساله ازدواج کرد، آشنایی این دو از فیلم من سالوادور نیستم شروع و به ازدواج ختم شد سوفیا تنها فرزند این زوج می باشد.

یکتا ناصر سال 1394 پس از چندین سال همکاری و ارتباط، رسماً با منوچهر هادی ازدواج کرد اما آنها مدت‌هاست از هم جدا شده‌اند. با این حال به تازگی فیلم سینمایی حدود هشت صبح با بازی ناصر و هادی اکران شده که با توجه به مضمونش جنجال برانگیز بوده است. حالا یکتا ناصر در مصاحبه‌ای از ارتباطش با منوچهر هادی، جدایی‌اش از او و اکران این فیلم سخن گفته است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *