علت حمله اراذل و اوباش به ماشین در پل قویون ارومیه +فیلم

علت حمله اراذل و اوباش به خودرو در پل قویون ارومیه +فیلم کامل

علت حمله اراذل و اوباش به خودرو در پل قویون ارومیه

ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده که مربوط به پل قویون ارومیه بوده که تعدادی از اراذل اوباش با شمشیر و قمه به یک خودرو حمله کرده و اقدام به آسیب رساندن به خودرو و راننده آن کردند.

دانلود این ویدیو

ضاربان این خودرو کوییک را مورد حمله با شمشیر و قمه قرار داده و  حسابی به آن آسیب رساندند و لحظه‌ای درب خودرو را باز کرده و راننده را به شدت مجروح کردند و مشخص نیست که آیا زنده مانده است یا خیر .

این اتفاق در حالی رخ داده بود که کاملاً خیابان مسدود شده و خودروها در ترافیک مانده بودند تعدادی از افراد برای کمک رساندن به سرنشینان خودرو مضروب وارد معرکه شدند که اراذل اوباش با حمله به آنها اجازه کمک رساندن را ندادند.

فیلم کامل درگیری زن و مرد وسط خیابان در ساری 

فیلم کامل قمه کشی زن در ابهر (خیابان ولیعصر)

برخی از کاربران مدعی هستند که این درگیری ناموسی بوده و برخی دیگر معتقدند که اراذل و اوباش به قصد زورگیری سعی داشتند از این خودرو سرقت کنند به هر حال پلیس ارومیه اعلام کرده با دقت و شدت پیگیر این حادثه بوده و جزئیات آن در آینده اعلام خواهد شد.

دستگیری اراذل و اوباش

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار رحیم جهانبخش در این زمینه اظهار کرد: به دنبال بروز یک حرکت غیر قانونی توسط تعدادی از مخلان نظم و امنیت عمومی در فلکه پل قویون ارومیه و بازنشر تصاویر نامطلوب این رفتارهای هنجارشکنانه در فضای مجازی، بلافاصله پلیس امنیت عمومی انتظامی استان با تیم ویژه مبارزه با اراذل و اوباش رسیدگی به موضوع را شروع کرد.

وی افزود: تمامی افراد مرتبط با این موضوع شناسایی شده و شب گذشته با هماهنگی مرجع قضائی تعداد ۶ نفر از عناصر اصلی دستگیر شده و با حمایت مرجع قضائی برنامه ریزی شده که برخورد قانونی قاطعی با این اشخاص صورت گیرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *