خودکشی مادر و سه فرزند در دورود لرستان در اخبار علیرضا بیرانوند گم شد

خودکشی مادر و سه فرزند در دورود لرستان در اخبار علیرضا بیرانوند گم شد

خودکشی مادر و فرزندان خردسال خود در دورود لرستان که گفته میشود به دلیل نداشتن اجاره خانه با استفاده از قرص خودکشی کردند.

این مادر دارای سه فرزند به نام های حسین و حسن و فاطمه قاضی پاپی بوده که همگی خردسال بودند و به انها نیز قرص داده و در دم فوت کرده اند.

به گزارش رکنا، در خبری که وایرال شد آمده بود که  روز شنبه، دهم تیرماه ١۴٠٢، یک زن در شهر دورود لرستان، وقتی بخاطر نداشتن پول اجاره خانه و تحت فشار قرار گرفتن مسائل اقتصادی، تلاش کرد از طریق مسمومیت دارویی ، خود و 3 فزندش را بُکشد که 3 فرزند او در این فاجعهٔ انسانی جان باخته‌اند و مادر بچه ها نجات یافت.

خودکشی مادر و سه فرزند در دورود لرستان در اخبار علیرضا بیرانوند گم شد

جزئیات خودکشی مادر و فرزندان خردسال

درباره علت خودکشی این خانواده گفته میشود که نداشتن اجاره خانه بوده است که مادر علاوه بر اینکه خودش قرص میخورده به فرزندان خود نیز قرص میدهد و آنها نیز فوت میکنند.

اینکه مادری بخواهد به فرزندان خود قرص بدهد و انها را به استقبال مرگ ببرد خیلی ترسناک است اینکه کسی به جایی میرسد که اقدام به خودکشی و مرگ فرزندانش میشود.

اینکه این زن چرا باید چنین کاری را مرتکب شود برای همیشه بی پاسخ است اما بدون شک مشکلات مالی باعث شده که این مادر به آخر خط برسد!

صحبت های اقوام

پیگیری‌ها از یکی از شاهدان عینی نشان می‌دهد که مادر خانواده به وسیله نوعی قرص آرام‌بخش و خواب‌آور این اقدام هولناک را انجام داده است. یکی از کانال‌های محلی شهرستان دورود مدعی است این حادثه مربوط به هشتم تیر ماه است و عنوان می‌کند: «ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه روز حادثه اعضای یک خانواده را به بیمارستان هفت‌تیر شهرستان دورود منتقل می‌کنند. دختر سه ساله و دو پسر دوقلوی ۵ ساله این خانواده فوت می‌کنند ولی مادر خانواده در بیمارستان بستری شده است. شبهات زیادی در مورد این فاجعه تلخ وجود دارد.» «محسن آدینه‌وند»، رییس اورژانس پیش بیمارستانی لرستان نیز در واکنش به این خبر می‌گوید: «در پی اعلام گزارشی مبنی بر مسمومیت دارویی اعضای یک خانواده در دورود نیرو‌های اورژانس به منطقه مورد نظر اعزام می‌شوند. سه کودک خانواده بر اثر مسمومیت دارویی جان خود را از دست داده بودند.

مادر این کودکان نیز که دچار مسمومیت دارویی شده بود پس از معاینه به‌ دلیل داشتن نبض توسط عوامل اورژانس احیا و به بیمارستان هفت‌تیر دورود منتقل می‌شود. این مادر هم‌اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است و وضعیت مناسبی ندارد. هنوز علت این حادثه مشخص نیست و توسط کارشناسان در دست بررسی است.» یک مقام انتظامی نیز در خصوص این حادثه اعلام کرده است: «زن جوان مدتی قبل با همسر خود اختلافات خانوادگی داشت که حتی منجر به باز شدن پرونده قضایی میان آنها شده بود. به دنبال این اختلافات زن جوان اقدام به مسموم کردن مرگبار فرزندان خود کرد و سپس قصد خودکشی داشت که موفق نشد و اقدامش نافرجام ماند و در نهایت او جان سالم به در برده است. رسیدگی به این پرونده در روال قضایی قرار دارد و بعد از اعلام نتیجه پزشکی قانونی در مورد نوع داروی مصرفی اظهارنظر می‌شود. همچنین تنها متهم پرونده تحت بازجویی قرار خواهد گرفت تا علت و انگیزه اصلی او از این اقدام وحشتناک مشخص شود.»

یکی از منابع محلی درباره این اتفاق به «اعتماد» می‌گوید: «این خانواده قبلا اختلافات خانوادگی داشتند. ما شنیدیم همسر این زن مشکل روحی و روانی دارد. حتی قبل از این اتفاق این زن می‌خواسته از شوهرش جدا شود و مدتی به خانه پدری‌اش رفته، اما چون خانواده او از این زن حمایت نکردند، مجبور شده به همان خانه شوهرش بازگردد. وقتی هم که برمی‌گردد، مرتکب این اقدام غم‌انگیز می‌شود. باید منتظر ماند تا مادر خانواده توضیحات لازم را در مورد اقدامش بدهد.» پیگیری‌های دیگر «اعتماد» نشان می‌دهد این خانواده از یک طایفه بزرگ در لرستان بودند. یکی از افرادی که از این طایفه است درباره علت حادثه به «اعتماد» توضیح می‌دهد که مادر خانواده به خاطر فقر مالی و عدم توان پرداخت هزینه‌های مربوط به فرزندان‌شان این اقدام را انجام داده است. یکی از شاهدان عینی نیز به «اعتماد» می‌گوید: «این خانواده در منطقه فرهنگیان شهرستان دورود زندگی می‌کردند و مستاجر بودند.

شنیدیم که شوهر این خانم در خانه بدرفتاری می‌کرده و مشکلات اقتصادی زیادی هم داشتند که در نهایت مادر خانواده این اقدام را انجام داده است. شوهر این خانم شب‌ها سرکار می‌رفت و وقتی آن روز صبح به خانه برمی‌گردد با این صحنه دردناک مواجه می‌شود. به همسایه‌ها خبر می‌دهد و آنها هم به پلیس و اورژانس اطلاع می‌دهند. این اتفاق بازتاب گسترده‌ای داشت و اهالی لرستان را به ‌شدت تحت تاثیر قرار داد. حدود 14 روز است که از حادثه می‌گذرد، اما هنوز نتوانستم صحنه دردناکی که دیدم را فراموش کنم. وارد خانه که شدیم ورق‌های خالی قرص‌ها روی کانتر آشپزخانه افتاده بود و خودش هم در حالی که یکی از فرزندانش را در آغوش گرفته بود، روی زمین نشسته و از هوش رفته بود. موضوعی که از ذهنم پاک نمی‌شود این است؛ وقتی جنازه‌های کودکان را از خانه به بیرون منتقل می‌کردند، شوهر این خانم اصلا ناراحت نبود و برایش اهمیت نداشت که سه فرزندش را از دست داده است.»

 

خودکشی مادر و سه فرزند در دورود لرستان در اخبار علیرضا بیرانوند گم شد

از خودکشی برای بی پولی تا رقم قرارداد بیرانوند

این درحالیست که این روزها اخبار علی بیرانوند صدر رسانه ها و شبکه های اجتماعی است که قرار است با مبلغی بیشتر به تیم دیگری برود و همه اخبار را معطوف خود کرده است!

مبالغی که به بازیکنان پرسپولیس و استقلال داده میشود همگی از بیت المال است همان جایی که باید پولها برای نیازمندان خرج شود که اینگه به پایان راه نرسند که تصمیم به خودکشی و مرگ فرزندان خود کنند.

 

10 نظر

 1. بیرانوند خودش دوزار نمی ارزه .تازه به دوران رسیده .فوتبال ایران که به هیچ جا نمیرسه .چرا این پولا رو نمیدن به فقرا و نیازمندا که نرسن ته خط

 2. من امروز چادرهای پذیرایی به مناسبت عید غدیر دیدم که از مردم پذیرایی میکردند من هم شربت گرفتم ولی به مولا که امام علی هم راضی به این خرجها از بیت المال نیست از گلوم پایین نمیرفت وقتی یک مادر به خاطر پول این کار رو میکنه مگه این. دولت علی نیست عدالت علی کجاست

 3. واقعا درد اوره از قدیم حرف درستی میزنن میگن هر جا ظلم زیاد بشه فقر هم زیاد میشه واقعا چی فکر میکردیم چی شد فاصله طبقاتی الان هزار برابر قبل انقلابه

  • جدی میگید ؟؟شما بودین قبل انقلاب؟؟یا ازین پیجای اغتشاشگرا یه چیزایی شنیدین ؟؟ بابای من خودشون مسگفتن زمان قبل انقلاب به یه فقیر که میومده دم خونه یه تیکه نون میدادن کلی خوشحال میشده و حلبی آبادها چی زمان قبل انقلاب نبوده ؟؟ نوع آرد نونوایی قشر مرفه با آدمای بدبخت بیچاره فرق داشته آشغال ترین آرد و به مردم بدبخت بیچاره اختصاص میدادن شما بیشتر تحقیق کنین اگر از قماش فتنه گران نیستین؟!!

  • اتفاقا .مشابه دقیق این اتفاق در سریال دکتر غریب که از روی واقعت اون دوران ساخته شده را ببین .بعد هم کی گفته دوران شاه فقیر نبوده اتفاقا بود جمعیت هم از نصف الان کمتر بودن مردم هم خیلی ساده زندگی میکردند

 4. اگه پولدارا خمس وزکات مال شون رو میدادند الان یه فقیر هم نداشتیم ولی متاسفانه دلشون نمیاد یک قرون از پولشون رو که همش از بیت المال هست وحقشون نیست این همه پول رو بگیرند رو به دیگران بدهند.

 5. آن چنان به این زندگی نشسته ایم که. هیچ کس به کشتن خویش برنخواست ای مرگ بیا که زندگی مارا کشت. برجی 18تا 20 میلیون در آمدمه 3تا 5 ميليونشو به طریقی میبخشم این ماه پول دردمان کسی رد دادیم با دوستان سهم من 3500 شد ولی. فایده نداره آهای مسئولین فایده نداره. کار باید اساسی درست بشه. وجدان دارین یا نه

 6. تو شهر ما اتفاق افتاده و به هیچ وجه بخاطر مسائل مالی نبوده مسائل دیگه ای بوده و زنه زنده مونده الانم گذاشته گردن شوهرش بخاطر مسائل مالی نبوده و مسائل دیگه ای بوده

 7. اینکه اصلا مقایسه کنیم وضع مردم قبل و بعد انقلاب کار مضحک.قابل قیاس نیست.اونها که میگن وضع بدتر بوده که حتما خودشونو و وصع ای کیو رو نشون دکتر بدین.اونهایی که میگید پیشرفت تکنولوژی هستش نه پیشرفت اقتصاد ما.و مقاطسه دهات با جمعیت ۲۰ نفریتون که جاده و برق و تلفن نداشته …!؟نمیدونم چی بگم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *