پشت پرده خودکشی میترا آسوده پزشک جراح مریوانی +فیلم

پشت پرده خودکشی میترا آسوده پزشک جراح مریوان +فیلم

پشت پرده خودکشی میترا آسوده پزشک مریوانی

خودکشی دکتر میترا آسوده پزشک جراح در مریوان جنجال زیادی را به وجود اورده است گفته میشود که اقوام یکی از بیمارانش که فوت کرده است برای دکتر میترا آسوده به شدت مزاحمت ایجاد کرده بودند و در نهایت این پزشک خودکشی کرد و به زندگی خود پایان داد میترا آسوده، متخصص جراحی عمومی، تنها جراح زن بود که در کردستان طباطبت میکرد در ادام هبه جزئیات علت مرگ و درگذشت میترا آسوده خواهیم پرداخت.

پشت پرده خودکشی میترا آسوده پزشک جراح مریوانی +فیلم

جزئیات فوت و مرگ میترا آسوده

رسانه های کشورمان با انتشار خبر فوت دکتر میترا آسوده جراح اعلام کردند که این پزشک مریوانی خودکشی کرده است درباره علت خودکشی این پزشک گفته میشود که به دلیل تهدیدها و مزاحمت های بستگار یک بیمار سبب چنین اتفاقی شده است و دکتر میترا آسوده به زندگی خود پایان داد.

پشت پرده خودکشی میترا آسوده پزشک جراح مریوانی +فیلم

شکایت بستگان بیکی از بیماران فوت شده

دکتر میترا آسوده به دلیل شکایت اقوام یکی از بیماران فوت شده خودکشی کرده است رسانه های کشورمان با انتشار خبر خودکشی این زن اعلام کردند که مزاحمت های بستگان یکی از بیماران فوت شده دلیل این اتفاق بوده است.

همچنین ببینید:

خودکشی امیر جعفری صحت دارد؟ +واکنش

هانیه توسلی خودکشی کرد +فیلم تکان دهنده

یکی از کاربران توئیتر که اهل مریوان است مدعی شده:

«به منشی سابقش در شهر مریوان زنگ میزنه میگه اعصابم خورده میام پیشت سوار تاکسی میشه به راننده میگه یه آب معدنی واسم بیار چندتا قرص میخوره راننده میگه خانم چکار داری میکنی میگه نگران نباش خودم دکترم باز چند دقیقه میگذره چندتا قرص دیگه میخوره بعد کم کم از حال میره راننده بسرعت میرسونتش بیمارستان و متاسفانه فوت میکنه.»

پشت پرده خودکشی میترا آسوده پزشک جراح مریوانی +فیلم

بیوگرافی میترا آسوده

دکتر میترا آسوده متولد دهه هفتاد بوده و دارای دکترای حرفه ای پزشکی است او همچنین متخصص جراح عمومی است که به مریوان منتقل شده بود.

در هفته اول فروردین ماه امسال همراهان یک بیمار بد حال پس از درگذشت وی در بخش مراقبت‌های ویژه به این پزشک خانم هجوم آورده و میترا آسوده را مورد ضرب و شتم و اهانت قرار دادند.

این افراد سپس بخشی از بیمارستان را تخریب کردند.

خبرگزاری ایرنا در آن زمان نوشته بود که خانم آسوده از خانواده فرد فوت شده شکایت نکرده بود و مقامات از این پزشک مریوانی دلجویی کرده بودند.

یک نظر

  1. روح این پزشک دلسوز شاد😞🙏اگر این افراد به ناحق این پزشک رو اذیت کردن تقاصشو پس میدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *