خیانت بشار اسد به ایران در اجلاس سران عرب +عکس و جزئیات

خیانت بشار اسد به ایران در اجلاس سران عرب +عکس و جزئیات

خیانت بشار اسد به ایران در اجلاس سران عرب

بشار اسد رئیس جمهور سوریه در اقدامی عجیب در اجلاس سران اتحادیه عرب که در منامه بحرین برگزار می‌شد بیانیه کشورهای عربی در حمایت از تعلق داشتن جزایر سه گانه تنب بزرگ و کوچک و ابوموسی به امارات را امضا کرد که به عقیده کاربران ایرانی این کار بشار اسد خیانت به ایران بود.

به گزارش مجله شبونه کاربران ایرانی معتقد هستند که بشار اسد با امضا کردن این بیانیه حمایت خود را از امارات نشان داده است که این سه جزیره خلیج فارس متعلق به امارات است .

خیانت بشار اسد به ایران در اجلاس سران عرب +عکس و جزئیات

امارات چند سالی است که مدعی است جزیره‌های تنب بزرگ و تنب کوچک و ابوموسی که از مهم‌ترین جزایر خلیج فارس است متعلق به آنهاست و باید ایران تسلط خود را از آن برداشته و به امارات تحویل دهد.

از سالیان دور این سه جزیره متعلق به ایران بوده است و حتی در زمان قبل از انقلاب محمدرضا پهلوی هرگونه ادعای کشورهای عربی بر تعلق داشتن این سه جزیره به امارات را رد می‌کرد.

حالا کشورهای عربی در شهر منامه بحرین اجلاسی را برگزار کردند و بیانیه‌ای علیه ایران صادر کردند در این بیانیه سه جزیره تنب بزرگ و تنب کوچک و ابوموسی به امارات تعلق دارد که بشار اسد زیر آن را امضا کرده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *