خیانت گوگوش به بهروز وثوقی زمانی که زن و شوهر بودند +عکس

خیانت گوگوش به بهروز وثوقی زمانی که زن و شوهر بودند +عکس

گوگوش یکی از خواننده‌های سرشناس و قدیمی ایرانی بوده که از دوران قبل از انقلاب تاکنون در عرصه موسیقی فعالیت حرفه‌ای دارد او زندگی بسیار پرفراز و نشیبی را تجربه کرده است زندگی شخصی گوگوش نیز بسیار پرحاشیه خبرساز بوده است.

ازدواج‌های او با چهره‌های سرشناس هنری از مهم‌ترین بخش بیوگرافی گوگوش محسوب می‌شود.

خیانت گوگوش به بهروز وثوقی زمانی که زن و شوهر بودند +عکس

خیانت گوگوش به بهروز وثوقی

گوگوش در سال ۱۳۵۴ با بهروز وثوقی ازدواج کرد این ازدواج در حالی رخ داد که بهروز وثوقی همسر پوری بنایی بازیگر مطرح سینما بود پوری بنایی نیز از دوستان صمیمی گوگوش به شمار می‌آمد به عبارتی گوگوش به دوست صمیمی خود خیانت کرد و با همسر او ازدواج کرد هرچند که این ازدواج عمر چندانی نداشت و بعد از یک سال به جدایی و طلاق ختم شد.

همچنین ببینید

پشت پرده شستن موهای بهروز وثوقی توسط حامد بهداد +فیم کامل

واکنش بهروز وثوقی به درگذشت بهمن مفید + عکس

گوگوش بعد از طلاقش از بهروز وثوقی بعد از دو سال با همایون مصداقی که مالک چند شرکت بیمه بود ازدواج کرد که نشان می‌داد گوگوش زمانی با بهروز وثوقی در حال زندگی زناشویی بوده به او نیز خیانت کرده و با یک مرد ثروتمند دیگر وارد رابطه شده است.

خیانت گوگوش به بهروز وثوقی زمانی که زن و شوهر بودند +عکس

گوگوش همیشه در زندگی شخصی اش بسیار پرحاشیه بود قبل از انقلاب اخبار سلبریتی‌ها به گوگوش ختم می‌شد.

بعد از گذشت سال‌ها گوگوش در آمریکا با بهروز وثوقی دیدار کرد آنها تلاش کردند که گذشته‌ها را فراموش کنند برخی از کاربران فضای مجازی معتقد هستند که گوگوش تمایل دارد با بهروز وثوقی وارد رابطه شود و مجدداً با او زندگی کند این در حالیست که بهروز وثوقی در حال حاضر متاهل بوده و زندگی بسیار آرامی را طی می‌کند گوگوش خواننده ایرانی اعلام کرده که قرار است در یک تور کنسرت برای همیشه از خوانندگی خداحافظی کند.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *