داروی شپش Ivermectin برای درمان کرونا ، کشف محققان استرالیا

داروی شپش Ivermectin برای درمان کرونا کشف محققان استرالیا به همراه جزئیات این خبر را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

خبرگزاری دیلی میل خبر داد که محققان دانشگاه موناش استرالیا می‌گویند داروی شپش Ivermectin قادر به نابودی سلول‌های کووید 19 است.

🔸 این دارو در دسترس همگان بوده و در عرض دو روز می‌تواند کروناویروس را محو کند.

🔸 از این دارو در درمان ایدز، آلفلوانزا و ویروس زیکا نیز استفاده می‌شود.

نکته جالب اینکه محققان استرالیا اعلام کرده اند از ساختار ویروس کرونا نقشه برداری کرده اند و با تست چند دارو در نهایت موفق شده اند با داروی شپش Ivermectin ویروس کرونا را از بین ببرند.

داروی شپش Ivermectin برای درمان کرونا ، کشف محققان استرالیا

محققان در یافته های خود  اعلام کرده اند در روز گذشته آزمایش یک زن مبتلا به کرونا که در بیمارستان بستری بوده موفقیت آمیز بوده و به سرعت درمان شده است.

این تیم تحقیقاتی گفته که این اولین بار است که ویروس COVID-19 درباره یک دارو به این شدت واکنش نشان میدهد.

یکی از این پزشکان استرالیایی تصریح کرد بیمارانی که از این داروها استفاده کرده اند بهبود یافته اند و عوارض دیگری در آنها مشاهده نشده است.

پترسون می گوید که این درمان در زمان حاضر یک درمان بالقوه موثر است و بیماران پس از درمان شاهد وجود کرونا در بدن خود نیستند و این داروها قبلا در استرالیا ثبت شده و مجوز گرفته و در دسترس است.

همچنین ببینید: تاثیر داروی Tocilizumab (Actemra) ژنریک بر روی ویروس کرونا

 

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. یعنی این دانشمندای بدبخت این مدت فقط عن نخوردن ببینن واسه درمان کرونا موثره یا نه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *