داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) از صدا و سیما حذف شد

داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) از صدا و سیما حذف شد؟ گفته میشود که عمو پورنگ نیز به سرنوشت عادل فردوسی پور و رضا رشیدپور دچار شده است البته این خبر را هنوز هیچ یک از رسانه های رسمی کشورمان تایید نکرده اند.

داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) از صدا و سیما حذف شد

داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) از صدا و سیما حذف شد

سایت روزیاتو نوشت: بعد از 22 سال فعالیت مستمر داریوش فرضیایی در تلویزیون به نظر میرسد صداوسیما این چهره محبوب کودکان را حذف کرده است .

برخی از همکاران داریوش فرضیایی معتقد هستند که صداوسیما این مجری محبوب را کنار گذاشته است و نزدیک به یک سال است از او در قاب تلویزیون استفاده نمیشود و اینکه تصمیم از طرف کیست مشخص نیست.

استوری کنایه آمیز داریوش فرضیایی نیز به تایید این خبر دامن زده است و باید ببینم در آینده چه اتفاقاتی برای این مجری محبوب گروه کودک رخ میدهد.

داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) از صدا و سیما حذف شد

چندی پیش عمو پورنگ ویدئویی از گفتگو با مادرش که از آلزایمر رنج می برد در اینستاگرام منتشر کرد که در آن مادر داریوش فازیایی به عدم فعالیت وی در تلویزیون اشاره کرد و گفت نمی دانم پسرش را لگد زده اند یا نه. خارج از تلویزیون یا اگر خودش را کنار کشید.

همچنین ببینید: بیوگرافی بازیگران سریال تمام رخ

داریوش فضیایی نیز اخیرا مطلبی را منتشر کرده که به نظر می رسد در آن با لحنی کنایه آمیز به جنجال های اخیر واکنش نشان داده است. او در استوری اینستاگرام خود نوشت:

چه سکوتی دنیا را فرا می گرفت اگر هرکس به اندازه صداقتش حرف می زد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

یک نظر

  1. زنده باد داریوش اقبالی و فرضیایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *