داستان سریال پدر گواردیولا چیست +نقد و بررسی

داستان سریال پدر گواردیولا چیست +نقد و بررسی

پدر گواردیولا یکی از تازه‌ترین مجموعه‌های نمایش خانگی به شمار می‌رود، که به طور هفتگی در روزهای جمعه عرضه میگردد تعداد قسمت‌های این مجموعه تقریباً ۲۵ قسمت می‌باشد.

خلاصه‌ داستان پدر گواردیولا

داستان سریال درباره یک چهره شناخته شده فوتبالی به نام اسماعیل بازی حمید فرخ نژاد بوده که به مشروبات الکلی اعتیاد شدید دارد او در حالی که دارای همسر و فرزند است اما با یک زن دیگر که اسپانسرش (فریبا نادری) است وارد رابطه میشود همه اموال اسماعیل متعلق به اسپانسرش است که از اسماعیل میخواهد رابطه اش را علنی کند وگرنه خانه ای که به اسماعیل داده را از او پس میگیرد و اسماعیل تن به این کار نمیدهد و آن زن تهدیدش را عملی میکند و خانه ای که به اسماعیل داده را از او میگیرد. اسماعیل چند روز بعد در یک تصادف پسرش را از دست میدهد و همسرش نیز فوت میکند! حالا اسماعیل همه چیزش را از دست داده و کارتن خواب میشود که در این بین با زنی معتاد (ستاره اسکندری) آشنا میشود که معشوقه بیوک با بازی مهران مدیری (شرخر و مواد فروش) است و مثلث عشقی به وجود می اید.

داستان سریال پدر گواردیولا چیست +نقد و بررسی

این مجموعه موفق شده با انتقادات به کمدی و تامل برانگیزی به مشکلات و مسئله‌های اجتماعی که در جامعه ایران وجود دارد پرداخته است و اینکه ابعاد گوناگونی روابط خانوادگی را به نمایش می کشد.

نقد و بررسی مجموعه پدر گواردیولا

مجموعه جدید شبکه نمایش خانگی که توسط سعید نعمت الله کارگردانی شده است. این مجموعه ساخت سال ۱۴۰۲ می‌باشد.

نویسندگی این مجموعه را نیز سعید نعمت الله خود جاری کرده است و این مجموعه نخستین تولید سعید نعمت الله برای شبکه نمایش خانگی به حساب می‌آید.

مجموعه پدر گواردیولا، یکی از تازه‌ترین فعالیت‌های تلویزیونی ایرانی در مضمون خانوادگی و اجتماعی می‌باشد که به دست سعید نعمت الله کارگردانی شده است.

سعید نعمت الله یکی از کارگردانان نامدار اهل ایرانی می‌باشد، که برای اولین بار برای شبکه نمایش خانگی مجموعه سازی کرده است .

داستان سریال پدر گواردیولا چیست +نقد و بررسی

این مجموعه با چهره‌هایی از جمله: مهران مدیری بهعنوان یکی از پروژه‌های بزرگ و شاخص در قاب تلویزیون کشور ایران معرفی گردیده است.

در این نوشتار به بررسی عنصر گوناگون این مجموعه و تصویرهای آن بر جامعه و تلویزیون کشور می‌پردازیم.

همچنین ببینید:

خلاصه داستان سریال حیثیت گمشده چیست

خلاصه داستان سریال عقرب عاشق و موضوع آن چیست

مجموعه پدر گواردیولا ساخته سعید نعمت الله که با ساخت مجموعه‌های بسیاری از جمله: برادر جان و پشت بام تهران این مرتبه با مجموعه پدر گواردیولا پا به زمینه داستان‌های خانوادگی و اجتماعی گذاشته است.
این مجموعه با نحوه جذاب و تا اندازه ای نوآورانه، به قصه یک خانواده پرداخته است و تغییرهایی که بعد از اتفاقی که در زندگی آنان به وجود می‌آید، را به نمایش گذاشته است.

تاثیرات اجتماعی و فرهنگی

مجموعه‌های تلویزیونی همیشه موفق شده‌اند تاثیر بسیار عمیقی بر جامعه داشته باشند. مجموعه پدر گواردیولا هم با موضوع های خانوادگی و اجتماعی و ارتباط‌ میان اشخاص می‌تواند، تاثیرهای مثبتی بر فرهنگ و روابط اجتماعی جامعه کشور را در بر داشته باشد.

مجموعه پدر گواردیولا با بیان مشکل‌ها و چالش‌های بسیار در خانواده‌های کنونی به تأمل و تفکر پیرامون موضوعات اجتماعی می‌پردازد.

داستان سریال پدر گواردیولا چیست +نقد و بررسی

نتیجه‌گیری

این مجموعه با قصه انسانی و اینکه دیدی به مشکلات اجتماعی و خانوادگی، به عنوان یکی از پروژه‌های شاخص و مهم در شبکه نمایش خانگی کشور به شمار می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *