داستان کامل فیلم برادران لیلا و اسامی و بیوگرافی بازیگران برادران لیلا

داستان فیلم برادران لیلا (به کارگردان سعید روستایی) و اسامی و بیوگرافی بازیگران برادران لیلا و دانلود کامل و رایگان فیلم سینمایی برادران لیلا همراه با اسامی بازیگران و بیوگرافی و تصاویر انها را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

فیلم سینمایی برادران لیلا یکی از جدیدترین کارهای آقای سعید روستایی بوده که که موفق شده داستان بسیار جذابی را به تصویر بکشد.

برادران‌ لیلا که نقدی است بر آسیب های اقتصادی ناشی از التهابات بازار طلا، درباره پدری است که مقادیری سکه را برای روز مبادا مخفی کرده و فقط لیلا دختر این پیرمرد از مخفیگاه سکه ها خبر دارد…

نوروزبیگی در ۹ دی اعلام کرد که برادران لیلا به‌دلیل ادامه فیلم‌برداری نمی‌تواند در چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور پیدا کند.

داستان کامل فیلم برادران لیلا (کارگردان سعید روستایی)

آقای سعید روستایی که در کارنامه خود فیلم‌هایی همچون ابد و یک روز و متری شیش و نیم و سدمعبر را در کارنامه دارد  با فیلم برادران لیلا گامی بسیار بلند به سوی جشنواره فیلم کن ۲۰۲۲ برداشته است.

داستان فیلم برادران لیلا

داستان فیلم برادران لیلا درباره آسیب های اقتصادی ناشی از التهابات بازار طلا بوده و درباره پدری است که مقدار زیادی سکه را برای روزهای مبادا خریداری و مخفی کرده است و فقط لیلا دختر این پیرمرد از مخفیگاه سکه ها خبر دارد

فیلم سینمایی برادران لیلا با حضور نوید محمدزاده و پیمان معادی و ترانه علیدوستی و فرهاد اصلانی به جشنواره فیلم کن ۲۰۲۲ راه پیدا کرده است.

داستان کامل فیلم برادران لیلا و اسامی و بیوگرافی بازیگران برادران لیلا

آقای روستایی که علاقه زیادی به بازیگرانی همچون نوید محمدزاده و پیمان بادی و فرهاد اصلانی دارد در اکثر فیلم های خود از این بازیگران استفاده کرده است.

راه یابی به جشنواره کن 2022

آغاز پیش تولید برادران لیلا. با برگشت پیمان معادی به ایران و پیوستن او به گروه بازیگران، دور خوانی فیلمنامه «برادران لیلا» آغاز شده و دیگر مراحل پیش تولید این فیلم، چون گریم و لباس هم آغاز شده است. / 15 شهریور 1400 «برادران لیلا» به بخش اصلی جشنواره کن راه یافت! | با اعلام فهرست فیلم‌ های هفتاد و پنجمین جشنواره فیلم کن، این فیلم به عنوان یکی از فیلم‌ های بخش اصلی در جشنواره به نمایش درمی‌ آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.