دانلود سریال سرگیجه قسمت ۱۴ چهاردهم با لینک مستقیم قسمت 14

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۱۴ چهاردهم با لینک مستقیم قسمت 14

قسمت 14 سریال سرگیجه منتشر شد و علاقمندان به این سریال میتوانند قسمت چهاردهم سریال سرگیجه را با کیفیت های مختلف در این صفحه خریداری و دانلود کنند سریال سرگیجه به قسمت های پایانی خود نزدیک میشود و رازهای این داستان در حال روشن شدن است.

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۱۴ چهاردهم با لینک مستقیم قسمت 14

دانلود سریال سرگیجه قسمت ۱۴

دانلود با لینک مستقیم

بازیگران سریال بازی‌ها در سرگیجه حامد بهداد و هادی حجازی‌فر برای اولین بار کنار هم قرار گرفته‌اند و در همین نقطه شروع، اتفاق خوبی را رقم زده‌اند. بهداد به خوبی توانسته از پس ایفای نقش مردی خانواده‌دوست و از طرفی عصبی که مدام درحال سرگیجه است بربیاید. حجازی‌فر هم که این روزها به خاطر بازی در سریال «پوست شیر» بسیار مورد توجه قرار گرفته، در «سرگیجه» با گریم و استایل خاص و کمتر دیده شده از او ، سبک بازی متفاوتی را به نمایش گذاشته.

داستان سریال

«سرگیجه» با به تصویر کشیدن یک ماجرای پیچیده جنایی، در دل یک مثلث عشقی که به خیانت آلوده شده، سعی دارد شکل تازه‌ای از داستان‌های پلیسی را وارد سریال‌سازی شبکه نمایش خانگی کند. اما ضعف‌های آشکاری در قصه پردازی و روند سریال وجود دارد که این اثر را بیشتر از یک اثر پیشرو، شبیه سریال‌های ترکی کرده که در شبکه‌های ماهواره‌ای پخش می‌شود.

«سرگیجه» یکی از کُندترین روایت ها در میان سریال های شبکه نمایش خانگی را دارد. حضور اسپانسر در سریال بیشتر از عرف رایج است و نحوه تبلیغ محصول آن نیز در نوع خود جالب است! سریال سعی می کند تعلیق بسازد اما تقریباً می توان گفت تمام تعلیق های سریال از همان ابتدا ناکارآمد هستند. «سرگیجه» بازیگران توانایی دارد اما از آن ها بازی های معمولی را شاهد هستیم که بیشتر به دلیل شخصیت پردازی ضعیف شان است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *