دانلود قسمت اول اسکار مهران مدیری با لینک مستقیم
دانلود قسمت اول اسکار مهران مدیری با لینک مستقیم

دانلود قسمت اول اسکار مهران مدیری با لینک مستقیم

قسمت اول برنامه اسکار مهران مدیری منتشر شد رئالیتی شو کمدی که مهران مدیری در شبکه نمایش خانگی عرضا کرده است و مهمانان قسمت اول همگی بازیگرانی بوده که در تیم پروژه های این کادگردان حضور داشته اند.

مدیری که مدتیاز شبکه نمایش خانگی دور بود حالان مجددا موفق شد با کسب مجوز از ساترا به شبکه نمایش خانگی برگردد و کار خود را دنبال کند.

اسکار که کپی از یک برنامه ژاپنی است حالا با نسخه ایرانی توسط مهران مدیری ساخته شده است.

اسکار” یک رئالیتی‌شو به کارگردانی و اجرای مهران مدیری است که در حال حاضر در حال ضبط است و از ۱۸ دی از طریق پلتفرم فیلیمو پخش خواهد شد.

در برنامه چالشی اسکار مهران مدیری به عنوان کارگردان هنری و مجری اصلی در کنار نیما شعبان‌نژاد، دستیار مجری، حضور دارد.

زمان پخش رئالیتی شوی اسکار از پلتفرم فیلیمو : از دوشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۲ موضوع برنامه اسکار مهران مدیری “اسکار” یک رئالیتی شوی الش‌محورِ طنز و دیدنی است و هدف آن ایجاد لحظاتی سرشار از شادی برای تماشاچیان است. شرکت‌کنندگان آن همگی از بازیگران و افراد مشهور ایران هستند.

هر مهمان براساس چالش‌ها و امتیازات دریافتی‌اش برنده جایزه اسکار می‌شود و هر مهمان که کترین امتیاز را دریافت کند باید یک مسئولیت اجتماعی را برعهده بگیرد و انجام دهد. این رئالیتی شو نسخه کپی برنامه “Task Master” است. در نسخه اصلی این مسابقه خارجی، پنج کمدین وارد فعالیت‌هایی خاص می‌شوند تا خلاقیت و توانایی‌های خود را به چالش بکشند. انتظار می‌رود برنامه اسکار هم روندی شبیه به نسخه خارجی داشته باشد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *