دانلود قسمت اول جوکر ۲ (قسمت ۱ فصل دوم جوکر)

دانلود قسمت اول جوکر ۲ (قسمت ۱ فصل دوم جوکر)

فصل دوم جوکر امروز چهارشنبه 16 خرداد منتشر شد قسمت اول فصل دوم جوکر به تهیه کنندگی احسان علیخانی با حضور چهره‌های کمدی سینما امروز ر فیلیمو منتشر شد.

دانلود قسمت اول جوکر ۲ (قسمت ۱ فصل دوم جوکر)

نصرالله رادش و امیرحسین رستمی و جواد رضویان و نیما شعبان‌نژاد و بهرنگ علوی و محمدرضا علیمردانی و هادی کاظمی و مجید مظفری مهمانان قسمت اول فصل دوم جوکر می‌باشد.

دانلود قسمت اول جوکر ۲

برنامه جوکر در سال گذشته از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار بود و در شبکه‌های اجتماعی بازخورد بسیاری داشت از پربیننده‌ترین برنامه‌های شبکه نمایش خانگی به شمار می‌آمد سان علیخانی خیلی خوب می‌داند که چگونه مخاطبانش را در مقابل برنامه‌هایش بنشاند احسان علیخانی با حضور چهره‌های متفاوت در جوکر ۲ تصمیم دارد که کار جذاب‌تری را ارائه بدهد در فصل اول این برنامه سیروس میمنت موفق شد که برنده شود حالا باید ببینیم که روند این مسابقه چگونه پیش خواهد رفت.

جوکر یک مجموعه نمایش خانگی ایرانی که توسط احسان علیخانی کارگردانی شده‌است. فصل اول این مجموعه از شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ در سرویس پخش اینترنتی فیلیمو به نمایش درآمد و پس از سه هفته انتشار در روز شنبه، تاریخ انتشار به دوشنبه‌ها تغییر پیدا کرد. جوکر با استقبال بالایی از سوی بینندگان مواجه شد.

برنامه یک میزبان دارد که نقش داور مسابقه را هم ایفا می‌کند. او یک اتاق جداگانه با فضایی شبیه به اتاق مانیتورینگ دارد که حین مسابقه در آن‌جا مستقر می‌شود و شرکت‌کنندگان را زیر نظر می‌گیرد. میزبان هرگجاه خنده یکی از شرکت‌کنندگان را از مانیتورهای اتاق خود مشاهده کند با دکمه قرمزی که جلویش قرار دارد بازی را متوقف می‌کند. سپس به اتاق بازی می‌رود و با نشان دادن صحنه آهسته خندیدن شرکت کننده خاطی را جریمه می‌کند. بعد از آن دوباره به اتاقش بر می‌گردد و با دکمه سبز ادامه مسابقه را اعلام می‌کند. در واقع شما با نخستین VAR ایرانی هم مواجه خواهید شد!

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *