دانلود کامل تی ان تی قسمت آخر

دانلود کامل تی ان تی قسمت آخر با حضور عمو پورنگ (قسمت پایانی)

قسمت آخر تی ان تی با حضور داریوش فرضیایی عمو پورنگ و محمدرضا هدایتی و محیا دهقانی و سمیرا حسینی لحظات بسیار جذابی را برای مخاطبانش به وجود آورد در قسمت آخر تی‌ان‌تی با اجرای حامد آهنگی اتفاقات بسیار مهیج و طنزی رخ داد که بدون شک می‌تواند لحظات بسیار شاد و خوشی را برای شما به وجود آورد

داریوش فرضیایی معروف به عمو پورنگ با حضور در برنامه تی‌ان‌تی در کنار محمدرضا هدایتی قرار گرفته و با  محیا دهقانی و سمیرا حسینی به رقابت پرداختند که بدون شک می‌تواند برای شما جالب باشد.

لینک دانلود تی ان تی قسمت آخر

…..

دانلود کامل تی ان تی قسمت آخر با حضور عمو پورنگ (قسمت پایانی)

داریوش فرضیایی که این روزها به دلیل غم از دست دادن همکار و دوست صمیمیش یعنی آرش میراحمدی عزادار است به نظر می‌رسد که قبل از فوت همکارش در این مسابقه شرکت کرده باشد به هر حال مسابقه تی‌ان‌تی به پایان رسید و باید ببینیم که حامد آهنگی برای آینده چه برنامه‌ای خواهد داشت.

او سال بسیار پرکاری را تجربه کرد و با سریال نیوکمپ به کارگردانی منوچهر هادی و همچنین تی‌ان‌تی هر هفته در مقابل دوربین قرار می‌گرفت.

مسابقه تی ان تی به این گونه برگزار میشود که شرکت کننده ها آیتم های مختلفی را پشت میگذارند انها باید به سوالان حامد آهنگی پاسخ صحیح بدهند در غیر اینصورت اتفاقات بدی برایشان رخ خواهد داد و با چالش هایی رو به رو میشوند که باعث میشد طنز مسابقه بالا برود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *