دانلود کامل سریال حبیب قسمت ۲۴ (قسمت 24 لینک مستقیم) و پخش تلوبیون

دانلود کامل سریال حبیب قسمت ۲۴ (قسمت 24 لینک مستقیم) و پخش تلوبیون

دانلود کامل سریال حبیب قسمت ۲۴ (قسمت 24 لینک مستقیم) و پخش تلوبیون

قسمت 24 سریال حبیب امشب پنجشنبه 25 اسفند پخش شد سریال تلویزیونی که داعش و خشونت ها و جنایات آنها را به تصویر میشکد و نشان داده که یکی از بهترین سریالهای با موضوع داعش میباشد تا به حال اینگونه سریالها بارها از تلویزیون پخش شده است اما سریال حبیب سعی کرده خیلی خوب تصویر داعش را به تصویر بکشد.

قسمت 24 سریال حبیب

[قسمت 24 کیفیت 1080p]

[720p]

[480p]

[لینک کمکی]

بازیگران این سریال به صورت عمده سوری هستند و فقط چند بازیگر ایرانی در ان بازی میکنند ابوالفضل همراه یکی از بازیگران این سریال درباره همکاری با بازیگران سوری میگوید من هم مثل دوستان تاکید می‌کنم که کار در آنجا واقعا خیلی سخت بود و البته آقای هوشیار تیم واقعا خوبی را جمع کرده بود و جای تشکر دارد. من مدت زمان طولانی آنجا نبودم اما در همان زمان هم واقعا فشار کار را روی دوش دوستان حس می‌کردم. ما در دوره‌ای زندگی می‌کنیم که فیلم‌ساختن سخت شده است، چون رسانه‌ها فراگیرند و تنوع زیادی دارند و به‌نوعی مخاطبان حق دارند از میان کارهای بصری زیادی که هست، خودشان انتخاب کنند کدام را ببینند. در این دنیایی که به شکل عجیب‌وغربیی رقابت بالاست، این نوع کار را کارکردن، واقعا ایثار و مجاهدت می‌خواهد.

سریالِ 29 قسمتی که مجاهدت‌های مدافعان حرم را به تصویر می‌کشد؛ مجاهدت‌هایی که تا به حال کمتر درباره‌اش در قابِ تصویر صحبت شده و از این جهت فضایِ بکر و جذابی را در معرضِ نگاه مخاطب قرار خواهد داد.

بازیگران اصلی «حبیب» عبارتند از: امین زندگانی، سوگل طهماسبی، ابوالفضل و قمرخلف و لجین اسماعیل و بازیگران سوری از جمله امانه والی، رباء الحلبی، علا قاسم، اسامه المصری، حسین عباس، یحیی بیازی و ..

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *