بیوگرافی داوران مسابقه میدون 1402 با عکس +ثبت نام و اموزش
اسامی داوران مسابقه میدون علیرضا یونچی و مینا مهرنوش و حسن سیرانی میباشد.

بیوگرافی داوران مسابقه میدون 1402 کیست با عکس +ثبت نام و اموزش

داوران مسابقه میدون فصل 4 کیست

اسامی داوران مسابقه میدون علیرضا یونچی تاجر و بازرگان سرشناس و مینا مهرنوش کارآفرین مدیر کسب و کارهای دیجیتالی و حسن سیرانی مالک شرکت محصولات فیروز داوران این مسابقه را تشکیل میدهند.

برنامه مسابقه میدون یک مسابقه تلویزوینی از صداوسیما بوده که شرکت کننده ها کارآفرین هستند و کسب و کار جدیدی را راه اندازی کردند که در این برنامه درباره آن توضیح میدهند و هر شرکت کننده ای که بتواند بیشترین امتیاز را از سوی داوران مسابقه کسب کند بنده خواهد شد و از سوی این برنامه بودجه برای کمک به رشد کسب و کار انها داده میشود.

بیوگرافی داوران مسابقه میدون 1402 با عکس +ثبت نام و اموزش

فصل اول مسابقه میدون مهر ۱۳۹۸ پخش شد و فصل دوم آن تیر ۱۳۹۹ بر روی آنتن رفت و فصل سوم فروردین ماه ۱۴۰۱ پخش شد و از شهریور ۱۴۰۲ فصل چهارم میدون پخش گردید.

بیوگرافی علیرضا یونچی

علیرضا یونچی ، به عنوان یک کار آفرین موفق، صادر کننده کالا و همچنین تاجر فرش، همان گونه که از نام خانوادگی وی می توان دریافت، اصالتی آذری دارد! یونچی به صورت خانوادگی، تاجر بودند.

بیوگرافی داوران مسابقه میدون 1402 با عکس +ثبت نام و اموزش

مجله شبونه – یونچی از دوره ی کودکی خود، وارد کسب و کار شد و در کنار پدر و پدر بزرگ خود، با امور واردات و صادرات آشنا شد. وی در این باره می گوید: ” وقت‌ های آزاد پس از مدرسه را باید در بازار، کمک حال بزرگ‌ ترها می‌ بودیم. “

او در تیر ماه سال ۱۳۵۷ شمسی و تقریبا شش ماه مانده به انقلاب اسلامی ایران، در رشته برق فارغ التحصیل شد. علیرضا تصمیم داشت برای ادامه ی تحصیل به خارج از کشور برود، که به سبب آغاز جنگ تحمیلی تصمیم گرفت در ایران بماند. وی در این باره می گوید: ” قصد داشتم برای ادامه تحصیل به خارج سفر کنم که جنگ آغاز شد؛ ماندگار شدم و در ایران کار را ادامه دادم. “

بیوگرافی داوران مسابقه میدون 1402 با عکس +ثبت نام و اموزش

بیوگرافی مینا مهرنوش

مینا مهرنوش متولد 1352 در تهران ، کارآفرین و مدیر زن ایرانی می باشد.

فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته توسعه اقتصادی و برنامه ریزی و دکترای اقتصاد گرایش بین المللی می باشد.مینا مهرنوش از دانشگاه الزهرا دکترای اقتصاد گرفته و تابحال بیش از 40 تجربه شغلی را بدست آورده است.

از سال 84 – 85 وارد حوزه ICT شد و با نوشتن کتاب بانکداری الکترونیک توانست بعنوان مشاور عملیانی در بسیاری از پروژه های بانکداری الکترونیک با بانک ها همکاری کند.

بیوگرافی داوران مسابقه میدون 1402 با عکس +ثبت نام و اموزش

بیوگرافی حسن سیرانی

حسن سیرانی در دهه 40 به دنیا امده است و متولد تهران است او مالک صنایع بهداشتی فیروز بوده که این برند در سراسر کشور شناخته شده است و مشتریان زیاد دارد. مالک صنايع بهداشتي فيروز است. کار خود را با صنعت اسباب بازی آغاز کرده است او دارای ليسانس برق و الكترونيك و فوق ليسانس مهندسي صنايع میباشد و با تولیدات فيروز او را میشناسند

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *