دایی مهسا امینی کومله و مریم رجوی را با خاک یکسان کرد +عکس

دایی مهسا امینی کومله و مریم رجوی را با خاک یکسان کرد

دایی مهسا امینی کومله را با خاک یکسان کرد

بعد از مرگ مهسا امینی برخی از فرقه های ضد انقلاب کُرد از جمله کومله سعی کردند از مرگ این دختر جوان بهره برداری سیاسی کنند دایی مهسا امینی به رسانه ها گفت برخی از افراد و گروه ها می خواهند که فوت مهسا را قومیتی کنند و بر طبل جدایی می کوبند و ما کاملاً با این موضوع مخالف هستیم ما هیچ چگونه نگاه قومیتی به مرگ مها نداریم و اگر کسی میخواهد موضوع را قومیتی کند ما به انها میگوییم صد در صد اشتباه می کنید خانواده ما خانواده ایران است و چنین نگاه قومیتی نداریم ما در چند روز اخیر دیدیم مردم شهرهای مختلف از جنوب تا شمال و شرق و غرب با ما همدردی کردند و خود را خانواده ما می دانستند.

همچنین ببینید فیلم مدار بسته مهسا امینی و لحظه سکته

دایی مهسا میگوید من به نمایندگی خانواده میگویم که ما کُرد هستیم و از مردم ایران جدا نخواهیم بود و همه ایران خانواده ماست خانواده ما تابع ادبیات فردوسی و مولوی و سعدی و حافظ و شهریار و تمام مشاهیر ایران زمین است  و فارس و عرب و ترک همه ما یک قوم هستیم.

دایی مهسا امینی کومله و مریم رجوی را با خاک یکسان کرد

دایی مهسا امینی میگوید من اگر آذری بودم با همین زبان حرف می‌زدم. زبان فقط یک حلقه‌ی اتصال است. ما در یک خاک زندگی می‌کنیم و خاک‌مان برای ما مقدس است. از بزرگ و کوچک خانواده ما به این اعتراف می‌کنیم که ما مردم ایران بر هر زبان و هر عقیده،‌ یکی هستیم. ما فکر می‌کنیم مهسا بیشتر از اینکه مال ما باشد، مال همه مردم ایران است».

همچنین ببینید صحبت های عجیب نماینده خرم آباد درباره مرگ مهسا امینی

او افزود: «این نکته هم بسیار حائز اهمیت است که در نگاه قومیتی مخاطب مردم نیست و چه بسا در مواضع و جایگاه دولتی هم زسانه‌های و اشخاصی وجود دارند کسانی که به این موضوع دامن می‌زنند اما دغدغه‌ی مردم ایران مسائل دیگری است و متحد و یکپارچه‌اند»

فیلم کامل تشییع جنازه و خاکسپاری مهسا امینی در سقز را ببینیدفیلم کامل تشییع جنازه و خاکسپاری مهسا امینی در سقز
ازدواج دوم و مجدد شهاب حسینی با هستی مهدوی فر واقعیت دارد؟فیلم / ازدواج دوم شهاب حسینی با دختر جوان
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

6 نظر

  1. درود به شرفت رو سیاهیش هم مال جدایی طلبان

  2. بسیار عالی بود ، ما نباید بزاریم این مشکلات باعث سوء استفاده دشمنان و منافقین بشه مسئله بصورت قانونی در خود کشور باید بررسی بشه با آسیب زدن به هموطنان و اموال عمومی که جز شادی دشمن نتیجه ای نخواهد داشت .

  3. درست گفته. جناب عزراییل کاری به قومیت نداشته هر وقت زمانش برسه میبره آدمو چه هنگام رد شدن از چراغ قرمز یا رعایت آن و چه هنگام رد شدن از حکم خدا و حجاب یا رعایت آن

  4. احسنت به فهم و شعور ت مریوان میداند احمد متوسلیان برایش چه کرده…کرد قدر دان سپاه تا ابد می ماند… اشرار جدایی طلب کومله جایگاهی بین کردها ندارد ..ژینا روحت شاد

  5. کومله و اصلاح طلبا با همکاری همدیگه مهسا امینی رو کشتن پسرخالش کومله و همکار اصلاح طلباس مهسا رو مسموم و میبره جای گشت ارشاد منتظر میشه تو ون بمیره و بشه شهید کردستان ولی سم دیر اثر کرد و فیلمش درومد تا با فشار بر افکار عمومی و بین مللی، برجام امضا بشه و امریکا بیاد ایران واسه همینه روسا اومدن گازمون رو بردن. کدوم حجاب فقط مونده لباس زیرشون روعلم کنن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.