دختر اصفهانی که شهاب حسینی را بغل کرد کیست +اینستاگرام

دختر اصفهانی که شهاب حسینی را بغل کرد کیست +اینستاگرام

ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که شهاب حسینی در یک مراسم حضور پیدا کرد و یک دختر جوان که به شدت هیجان زده بود را بغل کرد در آغوش کشیدن شهاب حسینی توسط این دختر اصفهانی باعث شد که واکنش‌های زیادی به وجود بیاید .

برخی از سانه‌های دولتی با حمله به این اقدام شهاب حسینی اقدام  او را نقض قوانین کشور و قوانین اسلامی عنوان کردند و از مراجع مربوطه انضباطی سینمایی خواستار برخورد با این اقدام شهاب حسینی شدند.

بعد از چند روز فشار بر روی شهاب حسینی در نهایت این دختر جوان با انتشار ویدیویی در اینستاگرام خود مدعی شد که شهاب حسینی از این تصمیم او خبر نداشته و در عمل انجام شده قرار گرفته است و به دلیل فروتنی که داشته او را در آغوش گرفته است این دختر جوان می‌گوید که از هواداران دو آتیشه شهاب حسینی بوده و سال‌هاست انتظار می‌کشد تا شهاب حسینی را از نزدیک ببیند بارها به مدیر برنامه‌های این بازیگر پیام داده که در صورتی که شهاب حسینی به اصفهان آمد با او هماهنگ کنند.

در این ویدیو که در شبکه های اجتماعی فراگیر شده، دختری که در سینما شهاب حسینی را به آغوش کشید و حاشیه ساز شد توضیحاتی پیرامون درخواستش از این بازیگر سرشناس ارائه می دهد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *