دختر عطر فروش شیرازی کیست و فیلم تقلید صدا توسط دو دختر بچه دانش آموز

فیلم کامل دختر عطر فروش شیرازی و تقلید صدا دو دختر دانش آموز دبستانی

مدتی ویدیویی از یک دختر عطر فروش شیرازی در شبکه های اجتماعی دست به دست میشد که با لهجه انگلیسی به تبلیغ برند عطر هوگو بوس میپرداخت لهجه این خانم جوان سوژه کاربران شبکه های اجتماعی شده بود که چرا اینگونه حرف میزند! بعد از این کلیپ تعدادی از بلاگرها و کاربران شبکه های اجتماعی شوخی هایی با این دختر جوان کردند.

دختر عطر فروش شیرازی کیست

دختر عطر فروش شیرازی حدود 16 الی 18 ساله در اینستاگرام به تبلیغ عطر هوگو بوس و برند های مختلف عطر و ادکلن (برند ایتالیایی) میپردازد که لهجه انگلیسی او در بین کاربران شبکه های اجتماعی سوژه شده است که دو دختر دانش آموز دبستانی در مدرسه با تقلید صدای او مورد توجه قرار گرفته است.

البته ممکن است این نوع حرف زدن یک ترفند برای وایرال شدن کلیپ تبلیغاتی اش باشد که اگر این نیت را داشته پس به خوبی از عهده آن بر آمده و بازارش گرفته است چرا که از این به بعد او را باید در کلیپ های تبلیغاتی سایر محصولات در فضای مجازی ببینیم.

دختر عطر فروش شیرازی کیست و فیلم تقلید صدا توسط دو دختر بچه دانش آموز

شوخی و تقلید صدا دو دختر دانش اموز

دختر عطر فروش شیرازی که در اینستاگرام با تبلیغ یک برند عطر با لهجه انگلیسی فارسی سوژه شده بود حالا توسط دو دختر بچه دانش اموزش سوژه شده و با او شوخی کردند.

این دو دختربچه با تقلید صدای جالب دختر عطر فروش شیرازی را مورد تمسخر قرار دادند که ویدیوی انها در شبکه های اجتماعی واکنش های زیادی را در پی داشته است.

به هر حال این روزها هر کسی به دنبال روشی برای جلب توجه در شبکه های اجتماعی است که اگر بتواند کلیپ خود را جنجالی کند حسابی به درامد زیادی دست پیدا خواهد کرد از رقصیدن با پدر گرفته تا لهجه خاص صحبت کردن میتواند باعث شهرت افراد در شبکه های اجتماعی شود.

همچنین ببینید:

ماجرای واگعیه یا کیکه چیه و چرا همه میگن؟

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *