بازیگر نقش درسا در سریال پشت پرده کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش درسا در سریال پشت پرده کیست +بیوگرافی و عکس

درسا در سریال پشت پرده کیست

زهرا گماری بازیگر نقش درسا در سریال پشت پرده میباشد او حدودا 23 ساله بود و از بازیگران تئاتر میباشد و در سریال پشت پرده اولین تجربه حرفه ای خود را در تلویزیون کسب کرده است.

بازیگر نقش درسا در سریال پشت پرده کیست +بیوگرافی و عکس

سریال پشت پرده تنها تجربه او در مقابل دوربین بوده که برایش بسیار ارزشمند خواهد بود.

بیوگرافی

زهرا گماری به احتمال زیادی متولد دهه هشتاد است چهره ای جوان و توانمند که موفق شده نشان بدهد بازیگر بسیار قابل و اینده داری است.

سوابق

زهرا گماری با سریال پشت پرده معرفی شده است او بازیگری را با تئاتر شروع کرده و چند نمایش را در کارنامه اش دارد.

بازیگر نقش درسا در سریال پشت پرده کیست +بیوگرافی و عکس

سریال «پشت پرده» به کارگردانی حاجی غلامی و تهیه کنندگی مصطفی رضوانی و حضور جمعی از بازیگران یزدی و ملی تولید شده است .

این سریال داستان و چالش دو خانواده است که یکی برای انجام عمل آی وی اف و دیگری برای یک سفر تفریحی در ایام نوروز به یزد سفر کرده اند. خانواده معلم، نماینده قشر معلم‌هاست و در مسیر ایفای نقش‌های خود به موضوعاتی نظیر عدالت آموزشی، مسائل معلمان و نقش معلم در چرخه حکمرانی می‌پردازد.

در خلال داستان ها به موضوعات مختلف اجتماعی نیز اشاره شده و با توجه به اینکه سریال کمدی و دارای طنز موقعیت است، می‌توان به سوژه‌های روز پرداخت و با آن موضوعات شوخی کرد.

مجموعه سریال از نظر امکانی که به نهضت سازمان تبلیغات اسلامی می‌دهد، دو بخش جدی دارد؛ یکی توجه به ظرفیت استان‌هاست به نحوی که تمامی عوامل پشت دوربین یزدی و بازیگران هم اغلب بومی هستند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *