درگذشت رضا رویگری بازیگر واقعیت دارد؟ رضا رویگری کجاست؟

درگذشت رضا رویگری بازیگر واقعیت دارد؟ رضا رویگری کجاست؟

رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان این روزها خبر هایی درباره مرگ او در فضای مجازی منتشر شده است که صحت ندارد.

درگذشت رضا رویگری بازیگر واقعیت دارد؟ رضا رویگری کجاست؟

درگذشت رضا رویگری بازیگر واقعیت دارد؟

هر از چند گاهی خبر فوت این بازیگر سرشناس و محبوب سینما و تلویزیون در فضای مجازی منتشر می شود که در نهایت توسط او تکذیب می گردد .

رویگری چند سالی بر اثر سکته خانه نشین شده و دیگر در عرصه بازیگری فعالیت ندارد چند ماه پیش خبر حضور او در خانه سالمندان و رها کردن این بازیگر توسط همسر جوانش در شبکه‌های اجتماعی حسابی جنجال ساز شده بود.

رضا رویگری در ۶ دی ماه سال ۱۳۲۵ در محله تجریش تهران دیده به جهان گشود و تنها فرزند خانواده خود بود. دوران مدرسه و دبیرستان خود را در همان محله تجریش گذراند. او دیپلمه و دانش آموخته دروس ابتدایی حوزه جامع المقدمات و دبیر امام جمعه تجریش می باشد.

وی در سال ۱۳۴۸ و در ۲۳ سالگی از طریق معرفی یک دوست به خانم کارگردان یعنی خجسته کیا که به دنبال بازیگر خوش صدا می گشتند اولین بار وارد تئاتر شد اولین بار با تئاتر بر روی صحنه رفت و با خواندن مشهور شد. کمی بعد فرصتی برای او ایجاد شد تا بتواند با ایفای نقش در نمایش “ویس و رامین” پای خود را به دنیای تئاتر و سینما باز کند.

 

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *