درگذشت عزت الله جامعی ندوشن بازیگر و تهیه کننده

درگذشت عزت الله جامعی ندوشن بازیگر و تهیه کننده بیوگرافی و سوابق اش را در مجله نازی ببینید.

عزت الله جامعی ندوشن بازیگر درگذشت

عزت الله جامعی ندوشن تهیه کننده سینما و تلویزیون امروز ۱۱ آبان ماه بر اثر سکته قلبی درگذشت.

درگذشت عزت الله جامعی ندوشن بازیگر و تهیه کننده

عزت الله جامعی ندوشن در سال ۱۳۳۹ در شهر تهران به دنیا آمد بعد از اتمام تحصیلات خود را در زمینه بازیگری و کارگردانی سینما و تلویزیون و مدرس در دانشگاه مشغول به فعالیت بود ،عزت الله جامعی ندوشن اصالتن یزدی بود ولی پدرش بعدا به تهران نقل مکان کرد.

عزت‌الله جامعی ندوشن در سال 1396 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید آثار مهمی حضور داشته است. او در این سال در 2 فیلم مهم سینما حضور داشت و خود را به جامعه هنرمندان معرفی کرد. آثار مهم عزت‌الله جامعی ندوشن در این سال، فعالیت در فیلم کروکودیل به کارگردانی مسعود تکاور و فعالیت در فیلم بالن به عنوان تهیه کننده محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی عزت‌الله جامعی ندوشن فعالیت در فیلم بالن بوده است. عزت‌الله جامعی ندوشن سال 1396 فیلم بالن به عنوان تهیه کننده فعالیت داشته است که توانست با مهارتش، جای خود را میان اهالی فضای سینما مطرح کند. عزت‌الله جامعی ندوشن توانست با فعالیت در فیلم بالن تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگران بزرگ و باتجربه‌ای نظیر الهه حصاری، کوروش تهامی، اندیشه فولادوند و رامتین خداپناهی توانست سطح کاری او را متحول کند.

آثار و فعالیت های سینمایی و تلویزیونی

حکایت آن مرد خوشبختبازیگررضا حیدرنژاد
سکوتبازیگرعلی سجادی حسینی
جان‌سختبازیگرعلی‌اکبر ثقفی
مهرهبازیگرمحمدعلی سجادی
خط آتشبازیگرعلی سجادی حسینی
عشق شیشه‌ایبازیگررضا حیدرنژاد
گرگ و میشبازیگرقاسم جعفری
فیلادلفیبازیگراسماعیل رحیم‌زاده
وقت بودنبازیگرجلیل سامان
چهارباندیبازیگرمحمدجعفر باقری‌نیا
محرمانه تهرانبازیگرمهدی فیوضی
رفتبازیگرمهدی اسماعیلی

 

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *